LEANO.cz
LIVSANE Šumivé tablety Multivitamin 20ks

LIVSANE Šumivé tablety Multivitamin 20ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Livsane
nebo
Do online lékárny

LIVSANE Multivitamin šumivé tablety s příchutí tropického ovoce je doplněk stravy, který byl navržen tak, aby dodal všechny potřebné vitamíny pro zdravý životní styl. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kyselina panthotenová přispívá ke zdravé duševní výkonnosti a ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamin B6 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá k normální látkové výměně bílkovin a glykogenu, napomáhá ke správné tvorbě červených krvinek, napomáhá ke správnému fungování imunitního systému a přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamin B2 přispívá k zachování zdravých sliznic, k udržení dobrého zraku a zdravé pokožky, napomáhá ke správné látkové výměně železa a tím k udržení zdravých červených krvinek, přispívá ke správnému fungování nervového systému a přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamin B1 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a napomáhá ke správné funkci srdce. Kyselina listová přispívá ke správné syntéze aminokyselin, sehrává úlohu v procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkaniv v době těhotenství, napomáhá i ke správné tvorbě krve, ke správnému fungování imunitního systému a ke snížení vyčerpání a únavy a správné funkci psychiky. Biotin přispívá k udržení zdravých vlasů, zdravé pokožky a k zachování zdravých sliznic, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky. Vitamin B12 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek, ke správnému fungování imunitního systému, ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a tím ke snížení vyčerpání a únavy a napomáhá i ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky. Velikost balení je 20 šumivých tablet. Hmotnost obsahu je 82 g.

Podobné zboží

Špičkový multivitamin, multiminerál s antioxidanty pro aktivní jedince. Nexgen® obsahuje optimální poměr všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7 a D3.
od 225 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Pilulka
Špičkový multivitamin, multiminerál s antioxidanty pro aktivní jedince. Nexgen® obsahuje optimální poměr všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7 a D3.
od 225 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Pilulka
Multi Phyto Nutrient Complex Superantioxidant, multivitamín a multiminerál v jednom balení, obsahuje komplex kvalitních rostlinných extraktů, vitamínů a minerálních látek v nejúčinnějších chelátových formách. Součástí tohoto jedinečného produktu je i superantioxidant glutathion. Glutathion (GSH) je tripeptid složený z aminokyselin kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu.Multi Phyto Nutrient Complex  
od 539 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Additiva akční balení 2+1 je multivitaminová směs z 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacená o 3 základní minerály. S příchutí manga.
od 285 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz