LEANO.cz
Kousátko velryba

Kousátko velryba

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku B. Toys
nebo
Do online lékárny

Měkká hračka z přírodního kaučuku s matným povrchem má tvar pro snadné uchopení. Různorodé textury lákají dítě ke zkoumání v ústech a hračka tak pomáhá při prořezávání prvních zoubků. 

Podobné zboží

Kousátka jsou ideální pro děti, kterým se právě prořezávají první zoubky. Jedinečná vůně a chuť přírodní gumy je u dětí oblíbená.
od 229 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Kousátka Chicco nabízí několik vjemů, starají se o citlivé dásně děťátka a pomáhají při bolestech, které vznikají při prořezávání prvních zubů. Jsou navrženy tak, aby podpořily fyziologický růst zoubků. Kromě toho při manipulaci s kousátkem děťátko rozvíjí své motorické schopnosti a dovednosti. Vlastnosti: kousátko plněné vodou ergonomický, intuitivní tvar, který děťátko snadno uchopí příjemná ke kousání s různými texturami poskytuje masáž dásní a úlevu od bolestivého prořezávání zubů kousátko se může chladit v chladničce, neumísťovat do mrazícího prostoru neobsahuje BPA doporučený věk: 4m+
od 139 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Feedo
Silikonová savička s malými otvory pro zavádění prvních příkrmů do jídelníčku kojence. Naplňte savičku jemným pyré a nechte dítě prozkoumávat nové chuti.
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Feedo
Chrastítko s kousátkem ve tvaru ježka je perfektní první hračkou pro nejmenší děti.
od 86 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz