LEANO.cz
Kocostar Slice mask sheet (Tulipán)

Kocostar Slice mask sheet (Tulipán)

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku KOCOSTAR
nebo
Do online lékárny

Plátková maska s čistícím účinkem pro intenzivní hydrataci a výživu.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 229 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Koncentrovaný krém k udržení mladé a krásné pleti. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Krém je perfektní jako podklad pod make-up.
od 156 Kč
Nejlevněji
Notino
Dr. Max | Pilulka | Notino
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 559 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz

Popis Kocostar Slice mask sheet (Tulipán)

Navraťte své pokožce zářivý zdravý vzhled. Vyzkoušejte pleťovou masku Kocostar Slice s výtažkem z tulipánů, která zajistí pleti potřebnou hydrataci, ale také důkladně čistí a dodává pleti pocit svěžesti a pružnosti. Pro ještě pohodlnější aplikaci je maska rozdělena na jednotlivé plátky, které můžete přiložit na libovolná místa na těle, např. na obličej, krk či ramena. Výsledek: čistí pleť přináší pocit svěžesti a pružnosti hydratuje pokožku Složení: Pleťová maska je obohacena o výtažky z tulipánů. Vyživující látky z rostlin pleť hydratují, ale také čistí, osvěžují a podporují její přirozenou pružnost. Po použití se cítíte svěže a příjemně. Použití: Maska je rozdělena na plátky pro ještě pohodlnější, snadnější a přesnější aplikaci. Naneste jednotlivé plátky na požadovaná místa pokožky a jemně přitiskněte. Nechejte působit zhruba 15–20 minut, poté je opatrně sundejte. Sérum, které se za uplynulou dobu nestihlo vstřebat, jemnými pohyby vmasírujte do pokožky.