LEANO.cz
Kocostar Slice mask sheet (Růže)

Kocostar Slice mask sheet (Růže)

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku KOCOSTAR
nebo
Do online lékárny

Plátková maska, která přináší pleti regeneraci a zanechává sametově hebký pocit.

Podobné zboží

Konopné mazání Mentholka je ideální pro masáž bolavých kloubů, svalů a šlach.  
od 229 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Koncentrovaný krém k udržení mladé a krásné pleti. Dokonale hydratuje a vyživuje pleť. Krém je perfektní jako podklad pod make-up.
od 156 Kč
Nejlevněji
Notino
Dr. Max | Pilulka | Notino
KOTEX Tampony poskytují spolehlivou ochranu a jejich použití je bezpečné po celou dobu menstruace. Tampony jsou diskrétní. Na rozdíl od vložek se tampony nosí uvnitř těla a tím plní svou funkci, aniž by byly vidět.  
od 39 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Ageo
Novinka vyvinutá speciálně pro specifické potřeby Vás i Vašeho miminka v období kojení.
od 559 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz

Popis Kocostar Slice mask sheet (Růže)

Navraťte své pokožce zářivý zdravý vzhled. Vyzkoušejte pleťovou masku Kocostar Slice s výtažkem z okvětních plátků růže s regeneračními a zvlhčujícími účinky, které chrání pleť před vnějšími vlivy a dodávají ji sametovou hebkost. Pro ještě pohodlnější aplikaci je maska rozdělena na jednotlivé plátky, které můžete přiložit na libovolná místa na těle, např. na obličej, krk či ramena. Výsledek: chrání proti vnějším vlivům regeneruje a zvlhčuje pleť zajišťuje sametově hebkou pokožku Složení: Pleťová maska je obohacena o výtažky z voňavých okvětních plátků růže. Ty jsou bohaté na látky podporující přirozenou obranyschopnost pokožky proti vnějším vlivům. Pyšní se regeneračními a zvlhčujícími účinky a dodávají pleti sametovou hebkost. Použití: Maska je rozdělena na plátky pro ještě pohodlnější, snadnější a přesnější aplikaci. Naneste jednotlivé plátky na požadovaná místa pokožky a jemně přitiskněte. Nechejte působit zhruba 15–20 minut, poté je opatrně sundejte.