LEANO.cz
Kocostar Foot Moisture Pack

Kocostar Foot Moisture Pack

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku KOCOSTAR
nebo
Do online lékárny

Maska určená pro suché a unavené nohy. Díky obsahu bambuckého másla maska přináší úlevu, hydrataci a pocit svěžesti.

Podobné zboží

Elektrický pilník na chodidla k odstraňování ztvrdlé kůže. Velvet Smooth odstraní tvrdou kůži za pár minut a vaše chodidla budou vypadat opět krásně.
od 485 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Notino
Scholl Velvet Smooth rotující hlavice s diamantovými krystalky. Hlavice s dlouhotrvajícími mikroabrazivními částicemi. V balení jsou 2 náhradní válečky.
od 229 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Chladivý gel na unavené nohy 75 ml Pro pocit lehkých chodidel po náročném dni. Péče o chodidla obsahuje levanduli organicky pěstovanou na polích ve Francii, která napomáhá hojení a hydrataci chodidel a zároveň má její aroma zklidňující účinky.
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Masážní krém na nohy s olejem čajovníku australského je vysoce účinný masážní krém na nohy s obsahem antiseptického oleje čajovníku australského je vhodný pro odstranění bolesti unavených nebo oteklých nohou a zlepšení jejich prokrvení. 
od 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz

Popis Kocostar Foot Moisture Pack

Mnozí lidé tráví v práci celý den na nohou. Chodidla ale namáhají i výlety a další fyzické aktivity, které si mnohdy ani neuvědomujeme. Dopřejte si pravidelně chvilku pro sebe a starejte se o své nohy, jež vás vždy dovedou k cíli. Zajistěte si hedvábně jemnou a vláčnou pokožku s hydratační maskou na nohy Kocostar. Maska je obohacena o bambucké máslo a slouží k hloubkové hydrataci, výživě a zjemnění pokožky chodidel. Je integrována do ponožek, použití je tedy velmi snadné – stačí si ponožky obléct. Po použití získáte příjemný pocit svěžesti a úlevy namáhaných chodidel. Výsledek: hloubkově hydratuje a zjemňuje pokožku chodidel vyživuje uleví po celodenním chození a dodá pocit svěžesti Použití: Maska je dodávána v pohodlných jemných ponožkách. K použití vložte suché a čisté nohy do ponožek. Nechejte působit 20 minut. Poté ponožky sundejte a zbylé sérum, které se nestihlo vstřebat, jemně vmasírujte do pokožky.