LEANO.cz
KINDERKRAFT Postýlka dřevěná se zábranou Mia Gray

KINDERKRAFT Postýlka dřevěná se zábranou Mia Gray

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Kinderkraft
nebo
Do online lékárny

MIA je klasická postýlka, která bude Vašemu dítěti sloužit řadu let. Dolní část postýlky může být namontována ve 3 úrovních, takže ji můžete přizpůsobit potřebám dítěte a jeho motorickým dovednostem. Když Vaše batole povyroste, můžete postýlku MIA přestavit na válendu pro starší dítě. Postýlka je vyrobena z borovicového dřeva, které je odolné a bezpečné při používání. Minimalistický skandinávský design zaručuje, že postýlka MIA bude dobře vypadat jak v chlapeckém, tak i v dívčím pokoji. Vlastnosti: postýlka z borovicového dřeva funkčnost a klasické barvy plocha ke spaní – 120 × 60 cm roste spolu s dítětem – určená od narození do 120 cm výšky dítěte 3 úrovně nastavení výšky roštu pro matraci bezpečnostní zábrana, která změní postýlku ve válendu pevná a stabilní konstrukce bezpečné a netoxické materiály rychlá a snadná montáž **Co všechno získáte? ** Postýlku na řadu let – díky své multifunkčnosti může postýlka MIA sloužit dítěti po dlouhou dobu! Tři úrovně nastavení výšky roštu zajistí vhodnost a bezpečnost postýlky jak pro novorozeně, tak i pro batole, které již může sedět a stát. Avšak postýlku můžete používat mnohem déle. Stačí, když odmontujete bočnici a nahradíte ji bezpečnostní zábranou ve tvaru kapky. Klasická postýlka se tak změní ve válendu pro starší dítě. Bezpečnost – postýlka je vyrobena z přírodního borovicového dřeva – masivu, který je netoxický a pro dítě bezpečný. Postýlka MIA je natřena ekologickými vodou ředitelnými barvami, které nezpůsobují podráždění. Bezpečná vzdálenost mezi příčkami – 5,5 cm zabraňuje zaklínění ruky nebo hlavy dítěte. Odolnost – díky odolnosti a pevnosti borovicového dřeva je konstrukce postýlky stabilní. Postýlka MIA je vyrobena v nejvyšší kvalitě a s mimořádnou péčí. Design a univerzálnost– postýlka se hodí jak do ložnice, tak do pokoje Vašeho dítěte. Dřevěné nohy dodávají postýlce mimořádně stylový vzhled. Taková konstrukce zajišťuje snadný přístup do prostoru pod postýlkou, což usnadňuje udržování pořádku. Díky dětské postýlce MIA vytvoříte svému dítěti příjemnou a útulnou atmosféru. Technické parametry: materiály: stahovací bočnice: borovice , příčky: borovice; transparentní lak vyhovující normě EN 71–3, nastavitelný rošt: borovice , rám: borovice, s barevným nátěrem matrace: pěna z mikrovlákna pro děti o hmotnosti/věku: od narození do výšky 120 cm hmotnost postýlky: 19,9 kg rozměry výrobku: délka: 129 cm, šířka: 65,5 cm, výška: 87 cm bezpečnostní zábrana: délka: 72,2 cm, šířka: 2,1 cm, výška 30,4 cm rozměry balení/hmotnost: 130 × 70 × 16 cm / 23,5 kg výrobek splňuje požadavky bezpečnostních norem EN 716, BS 8509:2008 + A1:2011

Podobné zboží

Postýlka MoMi SMART BED 4v1 béžová Postýlka 4 v 1, která Vám zajistí pohodlí a můžete mít dítě hned po svém boku. Až Vaše dítě povyroste, postýlka se přizpůsobí jeho potřebám a promění se v bezpečnou ohrádku.
od 4 190 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Spánek je o tolik lepší, když je vaše dítě na blízku. Nemusíte už vstávat z postele, protože Vaše dítě máte hned po svém boku a přece ve vlastní postýlce. Zatímco miminko spí, Vy můžete klidně odpočívat hned vedle něj. Takto bude pouto mezi vámi silnější a noci budou pro oba klidnější. Next2Me Magic je jedinečná, výškově nastavitelná postýlka skládacích bočnicí, kterou můžete připojit ke své posteli a tak mít dítě vždy nablízku bez potřeby k němu vstávat. Navíc z ní dokážete jednoduchým pohybem vytvořit kolébku. Vlastnosti: sklopná bočnice pro snadný přístup ovládaná jednou rukou výška postýlky nastavitelná v 11 polohách tak aby se přizpůsobila výšce vaší postele možnost nezávislého nastavení výšky levé a pravé nohy, ideální při problémech s refluxem, kde hlavička má být vyvýšená čtyři kolečka s brzdou usnadňují manipulaci s postýlkou ??její přesun po bytě možnost vytvoření houpací kolébky jednoduchým úkonem nohy postýlky jsou sklopná, takže je možné postýlku Next2Me připojit i k posteli s úložným prostorem součástí postýlky je pohodlný matrace síťovaná bočnice zabezpečí optimální cirkulaci vzduchu jednoduchá a rychlá montáž, resp. demontáž, díky lehké konstrukci součástí je i praktický vak na přenášení určená pro děti od narození do 6 měsíců nebo do 9 kg (resp. dokud dítě neumí samostatně sedět, klečet nebo se zvednout) Rozměry: rozložená: 93 cm x 69 cm x 66/81 cm složená: 15 cm x 95 cm hmotnost: 10,5 kg Možnost dokoupit ochranu matrace Night Breeze samostatně.
od 5 399 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo
Lehká, praktická, dětská ohrádka čtvercového tvaru CARETERO Quadra. Ohrádka pro miminka má pestré barvy a veselý obrázek na matraci. Součástí ohrádky jsou také 4 úchyty, které pomáhají dítěti, když se učí vstávat. 
od 2 119 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
COMPLET cestovní postýlka, grey nordic(závěsné dno, hrazda, zip a přebalovací pult) Cestovní postýlka je vhodná pro děti od narození do 15 kg.
od 2 999 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka