LEANO.cz
KetoMix Sušené maso hovězí- klasik (3 porce)

KetoMix Sušené maso hovězí- klasik (3 porce)

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Sušené maso hovězí- klasik (3 porce) Dokonalá chuť a vůně masa, která je navíc podtržená jemným marinováním ještě před sušením. KetoMix jerky můžete mít kdykoliv po ruce jako rychlou a proteiny nabitou svačinu.

Podobné zboží

Potravina pro zvláštní lékařské účely - víceúčelová směs na pečení nízkobílkovinného chleba a jiného pečiva s nízkým obsahem bílkovin, k dietnímu postupu při poruchách metabolismu aminokyselin a jiných onemocněních vyžadujících nízkobílkovinnou dietu.
od 155 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Fresubin Protein Powder patří mezi potraviny určené pro zvláštní lékařské účely. Jedná se o proteinový koncentrát v prášku, který po přimíchání do potravin či tekutin zvyšuje jejich obsah bílkovin.
od 435 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Rýže jasmínová BIO 500 g Country Life* Jasmínová rýže v biokvalitě s jemnou přirozenou vůní květin. Tradiční součást asijské kuchyně. Po uvaření je lepivější, hodí se tedy k omáčkám. Rýže má lehce nasládlou chuť, využijete ji proto i v dezertech.
od 82 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Smoothie Naturalis s borůvkou a brusinkou obsahuje nepostradatelné vitaminy, které by Vám neměly chybět. Díky svému unikátnímu složení nahradí zdravou snídani či odpolední svačinu. A navíc skvěle chutná!
od 186 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka