LEANO.cz
KETOCAL 4:1 S PŘÍCHUTÍ VANILKOVOU perorální PLV SOL 1X300G

KETOCAL 4:1 S PŘÍCHUTÍ VANILKOVOU perorální PLV SOL 1X300G

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Ketocal
nebo
Do online lékárny

Ketocal s vanilkovou příchutí je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Určeno k dietnímu postupu při refrakterní epilepsii a jiných poruchách vyžadujících ketogenní dietu, např. vrozené poruchy metabolismu sacharidů - porucha komplexu pyruvátdehydrogenázy či porucha transportu glukózy (GLUT1). Může být použito při klasické (LCT) ketogenní dietě 4:1. Nutričně kompletní výživa v prášku s velmi vysokým obsahem tuků a nízkým obsahem sacharidů. Obsahuje směs olejů, mléčné bílkoviny (kasein a syrovátku), přidané aminokyseliny, sacharidy, vitaminy, minerální látky, stopové prvky a vlákninu. Obsahuje polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (LCP), kyselinu dokosahexaenovou (DHA) a kyselinu arachidonovou (AA) s cukrem a sladidlem.Pouze pro enterální použití.Vhodný jako jediný zdroj výživy nebo jako doplnění výživy pro děti ve věku 3 - 10 let. Může být použito k doplnění výživy u dětí starších 10 let.

Podobné zboží

Pupík je bylinkový emulgel s vysokým obsahem vonných silic, který maminky ocení v případě nadýmání bříška jejich miminka. Díky svému složení je Pupík unikátním produktem na trhu.    
od 117 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
od 124 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
od 124 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
Supportan DRINK je vyvinut speciálně pro pacienty s nádorovým onemocněním. Tekutá výživa k popíjení s vysokým obsahem energie 300 kcal a vysokým obsahem bílkovin 20 g v jedné lahvičce 200 ml. Navíc obsahuje omega 3 mastné kyseliny, zvýšený obsah vitaminů C a E a zvýšený obsah minerálů selen a zinek. Vhodný je zejména při onkologické léčbě, při snížené imunitě a pro hojení ran. Dostupné ve 4 speciálních příchutích: ananas-kokos, čokoláda, cappuccino a tropické ovoce.
od 249 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU