LEANO.cz
Jankar Profi Medovinka z Lesního medu jednodruhová 0,5l

Jankar Profi Medovinka z Lesního medu jednodruhová 0,5l

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Medovina jednodruhová z lesního medu 0,5l Tento mimořádný nápoj je vyhledávanou specialitou pro svou typickou vůni.

Podobné zboží

Dárkové balení sirupů Kitl, které obsahuje Kitl Syrob Grapefruit (500 ml) a novinku Kitl Syrob Černý rybíz (500 ml) spolu se skleničkou na 200 ml nápoje zdarma.
od 305 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
BÍLINSKÁ KYSELKA je pravá původní KYSELKA, tedy nikoliv jen “minerální voda”. Obsahuje skutečně vysoký podíl hodnotných minerálů. Stáčená ze stejného zdroje jako před staletími. Přirozeně perlivá díky vysokému obsahu volného CO2, tedy bez dodatečného sycení technickým plynem. Spojení staletími ověřených účinků s výbornou chutí stolní vody. Přirozeně pomáhá zažívání, po jídle. Generacemi prověřený přírodní prostředek proti pálení žáhy. Nákup možný pouze po balení (6 ks).  
od 17 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Lékárna.cz | DocSimon
Condurango je sladové víno na podporu správného trávení. Obsahuje extrakt z kůry popínavé tropické liány Marsdenia Condurango, která má pozitivní vliv při problémech s trávením, žaludeční slabosti nebo při nechutenství. Má vyváženou chuť, která připomíná portské víno. Doporučujeme ho pít při teplotě 16 – 20 °C. Condurango je vyráběno dle původní receptury, zraje v klasických dubových sudech.
od 269 Kč
Nejlevněji
BENU
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | DocSimon
Konopná medovina s výluhem z konopí setého v dárkovém balení. S obsahem alkoholu 12,5%. Zákaz prodeje alkoholických nápojů nezletilým osobám.
od 285 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka