LEANO.cz
HiPP MLÉKO HiPP 3 JUNIOR Combiotik 3x600g

HiPP MLÉKO HiPP 3 JUNIOR Combiotik 3x600g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku HiPP
nebo
Do online lékárny

Děti ve věku od 1 roku mají speciální výživové požadavky. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje důležité živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj. Proto HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje např. železo a vitamín D, který podporuje vstřebávání vápníku, a tím i zdravý růst kostí. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® byl vyvinut dle nejlepších znalostí a zkušeností vědeckého týmu HiPP pro mléčnou výživu. Je vyráběn na základě posledních doporučení výživových expertů co se týče složení: redukovaný obsah bílkovin (HiPP 3 JUNIOR Combiotik® - 1,9 g/100 ml, kravské mléko - 3,3 g/100 ml), jód, železo, vápník, vitamín D (výběr doporučených živin dle “German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ)” / „Německá společnost pro dětskou a dorostovou medicínu“ )

Podobné zboží

Kojenecké mléko z BIO kozího plnotučného mléka je vhodný doplňkem k pokrytí specifických potřeb dítěte od jeho 10. měsíce.
od 749 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz | Feedo
Nutrilon 3 Vanilla je správnou volbou pokračovacího mléka pro Vaše dítě, pokud již není nebo nemůže být kojeno. Je batolecí mléčná výživa v prášku s vanilkovou příchutí, od ukončeného 12. měsíce.
od 957 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Nutrilon 1 A.R. 400g Přípravek se užívá jako dietní potravina pro kojence od narození, při problémech s přijmáním běžné stravy. Určeno k dietnímu postupu při výživě kojenců, kteří ublinkávají po běžné kojenecké stravě nebo při odříhnutí.
od 289 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
HiPP MLÉKO HiPP 3 JUNIOR Combiotik 4x500g Ideálně se hodí pro děti jako mléčný nápoj k snídani, do müsli, k večeři nebo k pití v průběhu dne - z hrnečku. HiPP 3 JUNIOR Combiotik můžete podávat od 1 roku v návaznosti na jakoukoliv pokračovací mléčnou kojeneckou výživu.
od 1 202 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka