Hami Ovocná kapsička višeň a jahoda 6x90 g

Hami Ovocná kapsička višeň a jahoda 6x90 g

Cena 125
  • Osobní odběr v 427 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Jídlo je radost! Ovocný příkrm Hami je dostupný v šikovném balení, díky kterému se Vaše dítě zvládne s nadšením krmit samo. Je vyrobený z nejkvalitnějšího ovoce, bez přidaného cukru, konzervantů a barviv a uchovává si tak přirozenou chuť. Použité plody a suroviny splňují velmi náročné požadavky na kvalitu. Hravá kombinace sladkého banánu, chuťově výrazných višní a jahůdek. Hlavní vlastnosti: vyrobeno z kvalitního ovoce sklizeného v době optimální zralosti bez přidaného cukru neobsahuje lepek bez konzervantů a barviv praktické balení podporuje rozvoj samostatnosti Vašeho dítěte Složení: Jablko 41 %, jahoda 26 %, banán 25 %, višeň 5 %, červená řepa. Použití: Od ukončeného 6. měsíce: Otevřete kapsičku a podávejte dítěti na lžičce. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin (nezmrazujte). Od ukončeného 7. měsíce: Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte Vaše děťátko prozkoumávat chuť lahodného ovoce. S praktickým balením to zvládne úplně samo! ... Celý popis

125.00 125.00 1

Srovnání cen Hami Ovocná kapsička višeň a jahoda 6x90 g

Dr. Max

Dr. Max
125 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč

Podobné zboží

Nestlé Mléčná přesnídávka, pro děti od ukončeného 8. měsíce.
od 84 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Velká ovocná svačinka plná vitaminů pro děti od ukončeného 12. měsíce.
od 19 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Velká ovocná svačinka plná vitaminů pro děti od ukončeného 12. měsíce.
od 19 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Hami přesnídávka ovocný koktejl je 100% ovocné pyré v kelímku, které obsahuje pouze pečlivě vybrané ovoce vysoké kvality a navíc je bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry) a konzervantů (dle zákona). Od ukončeného 6. měsíce.
od 48 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka

Popis Hami Ovocná kapsička višeň a jahoda 6x90 g

Jídlo je radost! Ovocný příkrm Hami je dostupný v šikovném balení, díky kterému se Vaše dítě zvládne s nadšením krmit samo. Je vyrobený z nejkvalitnějšího ovoce, bez přidaného cukru, konzervantů a barviv a uchovává si tak přirozenou chuť. Použité plody a suroviny splňují velmi náročné požadavky na kvalitu. Hravá kombinace sladkého banánu, chuťově výrazných višní a jahůdek. Hlavní vlastnosti: vyrobeno z kvalitního ovoce sklizeného v době optimální zralosti bez přidaného cukru neobsahuje lepek bez konzervantů a barviv praktické balení podporuje rozvoj samostatnosti Vašeho dítěte Složení: Jablko 41 %, jahoda 26 %, banán 25 %, višeň 5 %, červená řepa. Použití: Od ukončeného 6. měsíce: Otevřete kapsičku a podávejte dítěti na lžičce. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin (nezmrazujte). Od ukončeného 7. měsíce: Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte Vaše děťátko prozkoumávat chuť lahodného ovoce.