LEANO.cz
Glukometr Beurer GL 50 white

Glukometr Beurer GL 50 white

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Beurer
nebo
Do online lékárny

Glukometr GL50 slouží k rychlému, nekomplikovanému měření hladiny cukru v krvi ze vzorku kapilární krve. Určí hladinu cukru v krvi, uloží naměřené hodnoty a zobrazí průměr naměřených hodnot pro optimální podporu kontroly diabetu. Codefree - bez kódování. Bílá barva.

Podobné zboží

od 749 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
BENU | Pilulka
Testovací proužky eBsensor jsou určené pro měření hladiny cukru v krvi u glukometru eBsensor.
od 399 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Pilulka
Diagnostické proužky pro zjištění hladiny glukózy z kapky kapilární krve. Použitelné výhradně s přístrojem GLUCOCARD X-METER.
od 342 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Glukometr Beurer GL 44 je určen pro měření obsahu cukru v krvi. Je vhodný pro osobní použití. Codefree - bez kódování. Snadné použití: podsvícený displej, podsvícený slot na test. proužky, široké proužky, jednoduché měření. Má moderní a praktický design.   
od 1 409 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz | Pilulka

Popis Glukometr Beurer GL 50 white

Glukometr je nutnou součástí nejen lékařských ordinací, ale také tisíců běžných domovů. Každý člověk trpící cukrovkou si musí pravidelně měřit hladinu cukru v krvi, což je s glukometrem Beurer GL 50 záležitost několika málo vteřin. Přístroj nabízí tři funkce v jednom, a to glukometr, odběrové pero a USB včetně softwaru. Na první pohled vás zaujme svým moderním a praktickým designem, ale především vás potěší jednoduchostí použití, aby si mohly samy měřit tlak i zkušenější děti. Velká kapacita paměti Předinstalovaný software vám umožní sledovat vývoj hodnot ve zvolených intervalech 7, 14, 30 nebo 90 dnů. Tyto průměrné hodnoty se vypočítávají podle jednotlivých měření uložených do paměti s kapacitou 480 údajů doplněných datem a časem. Jak aktuální, tak i průměrné výsledky vidíte na přehledném podsvíceném displeji. Obsah balení Startovací sada GL 50 obsahuje glukometr monitor 3v1, AST uzávěr, 5 jehel, 5 testovacích proužků, baterii, pouzdro a deník.