LEANO.cz
Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml

Giorgio Armani Eau de Cèdre pour Homme toaletní voda 50ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Nový pánský olfaktorický rukopis od Giorgio Armani, EAU DE CEDRE, je čtvrtým dílem z řady EAUX POUR HOMME.EAU POUR HOMME byla první pánskou vůní od Giorgio Armani. Její jasné a jednoznačně mužné tóny představují čichové ztvárnění slavného saka Armani, které ohromilo svět odlehčeností a ladností. Sako, ikona revoluce v módě, jeho struktura a použitý materiál hrají zásadní roli... Stejně jako vůně.Slavné sako Armani je konstantní inspirací celé řady EAUX POUR HOMME. EAU DE NUIT představuje smoking v jeho nejpůsobivější formě, zatímco EAU D'ARÔMES uvolňuje pravidla, aby zachytila ledabylou eleganci volného víkendu.EAU DE CÈDRE čerpá inspiraci v sametovém saku. Látka, která dokáže v závislosti na světle měnit barvu, je známá pro své mimořádné pohodlí. Samet také dokáže odrážet nejrůznější barvy podle toho, jaké světlo na ni zrovna dopadá. Je jemná a robustní zároveň a podněcuje představivost. Olfaktorickou inspiraci lze spatřit v ušlechtilé kořeněné kůži. Ty nejsmyslnější přísady, například luxusní semiš, vyjadřuje sílu i křehkost zároveň.Z celé kompozice křiklavě vystupují cedrové tóny, jako by se potácely na pomezí světla a tmy, a rozjasňuje je dřevitý kořeněný a kožený akord.Je to vůně pro moderního gentlemana. Jakmile se vůně dotkne pleti, dojde k metamorfóze. Spojení italské bergamotky a citronové esence se odívá do svěžího akordu fialkových okvětních plátků. Průsvitnost ustupuje textuře a hřejivý kmín s pikantní šalvějí se pojí se zářivými tóny kardamomu v Cardamom Pure Jungle Essence™*. Cedrová esence, nestálá jako čerstvé dřevěné hobliny, je přitahována nečekaným motivem extraktu z černého čaje, než ji zcela zahalí svůdnost hutných semišových, dřevitých a kožených tónů.

Podobné zboží

Paco Rabanne 1 Million - neodolatelná a velmi exkluzivní pánská vůně sladšího ražení s jemně svěžím složením. Nechte se pohltit touto vůní a spolehněte se na ni během celého dne. Bude vás doprovázet jako vaše druhá kůže. Na trh byla uvedena v roce 2008.
od 1 499 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Notino | FAnn parfumerie
Vůně je inspirována krásou Pantellerie, kde Armani strávil prázdniny. Acqua Di Gio je vytvořena pro muže svobodného a divokého, je plná svobody, větru a vody. Celá kompozice je postavena na perfektní harmonii sladkých a slaných tónů mořské vody a jemných nuancí pocitu slunečního tepla na holé kůži.
od 1 445 Kč
Nejlevněji
Prodej Parfémů
Lékárna.cz | Notino | FAnn parfumerie | Prodej Parfémů
Al Haramain L'Aventure parfémovaná voda pro muže 30 ml
od 983 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Amouage Gold parfémovaná voda pro muže 100 ml
od 4 430 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino