LEANO.cz
Gaviscon Liquid Peppermint 300 ml

Gaviscon Liquid Peppermint 300 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Gaviscon Liquid Peppermint se používá při poruchách trávení způsobených návratem žaludeční šťávy do jícnu a zmírňuje pálení žáhy u dospělých, dospívajících a dětí od 6 let.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz