LEANO.cz
Fa Antiperspirant Men Xtreme Invisible Fresh 48H Protection (Anti-perspirant) 150 ml

Fa Antiperspirant Men Xtreme Invisible Fresh 48H Protection (Anti-perspirant) 150 ml

Cena 69
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: do 3 dnů

Antiperspirant Men Xtreme Invisible Fresh 48H Protection se svěží mužnou vůní nezanechává skvrny. Až 48h ochrana proti vlhkosti a tělesnému pachu.PopisVlastnosti: antiperspirant pro muže, se svěží mužnou vůní, ochrana až 48 hodin před potem, chrání před zápachem, s technologií proti skvrnám. Jak používatPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Náš tipDalší produkty značky Fa naleznete zde:

Srovnání cen Fa Antiperspirant Men Xtreme Invisible Fresh 48H Protection (Anti-perspirant) 150 ml

69 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
89 Kč
68.90 68.90 1

Podobné zboží

Adidas Active Bodies je aromatická, fougerová vůně pro všechny sportovně založené muže. Parfém v sobě skrývá mnoho okouzlujících tónů. Otevírá se akordy aldehydů, levandule, zelený tónů, kmínu, citronu a kasie. V srdci se ukrývá santalové dřevo, borovice, růže, frézie a cedrové dřevo. V závěru vůni zafixuje styrax, lišejník, pižmo, ambra, fazole Tonka a lambdanum. Na trh byla uvedena v roce 1990.
od 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo
Dove deo sprej Clean Comfort antiperspirant efektivně kombinuje péči o pokožku s ochranou proti pocení. Zaručuje 24 hodinovou ochranu proti pocení, obsahuje funkční hydratační složky, chrání proti podráždění pokožky.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Antiperspirant, který nepřetržitě absorbuje pot až 72 hodin.
od 66 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Dove deo sprej Cool Fresh antiperspirant efektivně kombinuje péči o pokožku s ochranou proti pocení. Zaručuje 24 hodinovou ochranu proti pocení, obsahuje funkční hydratační složky, chrání proti podráždění pokožky.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo