LEANO.cz
EVELINE Amazing Oils Opalovací olej s akcelerátorem SPF 6 150 ml

EVELINE Amazing Oils Opalovací olej s akcelerátorem SPF 6 150 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Voděodolný opalovací olej aktivuje opalovací procesy v pokožce.

Podobné zboží

La Prairie Cellular Swiss pleťový krém na opalování SPF 50 50 ml
od 5 590 Kč
Nejlevněji
FAnn parfumerie
Do nákupního seznamu
Notino | FAnn parfumerie
Skinexpert BY DR.MAX SOLAR Sun Oil SPF30 obsahuje fotostabilní filtry, které poskytují vysokou ochranu před UVB a UVA zářením. Díky rozprašovači se olej snadno aplikuje.
od 469 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
A-Derma Protect X-Trem tyčinka na citlivá místa SPF 50+ 8 g
od 281 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Pleťový krém na opalování s nemastnou texturou pro citlivou pokožku OF 50 poskytuje pokožce vysokou širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla Krém obohacený o bio konopný olej z trvale udržitelných zdrojů se silnými zklidňujícími účinky pomáhá zklidňovat a hydratovat pokožku během opalování
od 139 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max

Popis EVELINE Amazing Oils Opalovací olej s akcelerátorem SPF 6 150 ml

Oslňte během léta své okolí krásnou snědou pokožkou. Opalovací olej Amazing obsahuje komplex aktivních látek Express Tan, jež podporují tvorbu melaninu v kůži a přispívají k jejímu efektivnějšímu zhnědnutí. Výživu a ochranu pleti zajistí betakaroten a komplex vitamínů A, E a F. Pro nízký ochranný faktor SPF 6 se doporučuje olejíček pouze osobám, které nejsou náchylné ke spálení. Výsledek: aktivuje opalovací procesy v pokožce urychluje nástup efektu opálení voděodolný Složení: Opalovací olej obsahuje aktivní látky, které podporují tvorbu melaninu v pokožce. Komplex Express Tan působí jako akcelerátor, který aktivuje opalovací procesy v pokožce a zajistí její rychlejší zhnědnutí. Olej obsahuje betakaroten, vitamíny A, E a F a extrakty z makadamového a kukui oleje. Použití: Aplikujte minimálně 20 minut před pobytem na slunci. Naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla a jemnými krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat.