LEANO.cz
EUCERIN SUN Gel na obl Oil Control SPF30 50ml - II. jakost

EUCERIN SUN Gel na obl Oil Control SPF30 50ml - II. jakost

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Eucerin
nebo
Do online lékárny

Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 je přípravek na opalování pro každodenní použití s vysokým SPF vyvinutý speciálně pro specifické potřeby mastné a aknózní pleti obličeje. Složení poskytuje vynikající fotoochranu proti slunečnímu poškození pleti a obsahuje aktivní řešení pro zlepšení vašeho kožního problému. Má systém vysoce účinných a fotostabilních UVA/UVB filtrů, který poskytuje spolehlivou ochranu. Je v souladu se standardy Cosmetics Europe ? Asociace pro osobní péči, dříve pod jménem Colipa. Složení zajišťuje také biologickou ochranu buněk díky kombinaci licochalconu A a kyseliny glycyrrhetinové. Licochalcon A je hlavní složka výtažku z kořene rostliny Glycyrrhiza inflata a je to silná přírodní antioxidační a protizánětlivá látka, která chrání kožní buňky před poškozením volnými radikály. Kyselina glycyrrhetinová chrání DNA tím, že podporuje pleti vlastní ochranné a reparační mechanismy DNA. L-karnitin, derivát aminokyseliny, regulující tvorbu mazu a zmatňující pigmenty, které vstřebávají tuky, jsou součástí speciálně vyvinuté technologie Oil Control. Společně zanechávají okamžitý a dlouhotrvající matný efekt na pokožce, a to i v teplém a vlhkém podnebí. Eucerin Ochranný krémový gel na opalování na obličej Oil Control SPF 30 je bez parfemace a parabenů, nekomedogenní, a ideální jako podklad pod make-up. Klinické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost Eucerin Ochranného krémového gelu na opalování na obličej Oil Control SPF 30, a to i u pacientů s citlivou a mastnou, aknózní pletí. Objem balení je 50 ml.

Podobné zboží

Přípravek určený k lokální léčbě těžších forem akné, které nereagují na mírnější léčbu. Čtěte podrobně příbalový leták.
od 174 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Ageo
Krém na akné Sébium Global eliminuje nedokonalosti a černé tečky tím, že biologicky působí na příčiny a důsledky těchto nedokonalostí.
od 379 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU | Pilulka
Přípravek určený k lokální léčbě těžších forem akné, které nereagují na mírnější léčbu. Čtěte podrobně příbalový leták.
od 175 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka
ACNI STORY tónovaný krém 30 ml ACNI STORY krém pozitivně působí na pleť s akné: pleť zklidní, zmatní, sjednotí a překryje akné. Díky oleji z australského čajovníku a Zincidonu® napomáhá redukovat tvorbu kožního mazu. Přítomný panthenol a allantoin citlivou aknózní pleť zklidňují.
od 152 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Pilulka