LEANO.cz
EUCERIN HYALURON-FILLER+ELAS. d.kr.+oční_ZDARMA_20

EUCERIN HYALURON-FILLER+ELAS. d.kr.+oční_ZDARMA_20

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Eucerin
nebo
Do online lékárny

EUCERIN HYALURON-FILLER ELASTICITY Denní krém 50 ml a EUCERIN HYALURON-FILLER ELASTICITY oční krém 15 ml jsou krémy obsahující unikátní a inovativní aktivní kombinaci articiinu, silymarinu a elastinu. EUCERIN HYALURON-FILLER ELASTICITY Denní krém zlepšuje pružnost pleti, vyplňuje hluboké vrásky. Obsahuje unikátní a inovativní aktivní kombinaci: arctiin urychluje proces obnovy kolagenu v pokožce a silymarin chrání kolagen a elastin před oxidačním stresem. Pleť je na dotek pevnější a pružnější, získá svěžejší a zářivější vzhled. Složení s vysoko a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou viditelně vyplňuje hluboké vrásky. Obsahuje SPF 15 a UVA ochranu proti předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření. EUCERIN HYALURON-FILLER ELASTICITY oční krém zlepšuje pružnost pleti, vyplňuje hluboké vrásky. Obsahuje unikátní a inovativní aktivní kombinaci arctiin s oligopeptidy, urychluje proces obnovy kolagenu v pokožce. Pleť je na dotek pevnější a pružnější, získá svěžejší a zářivější vzhled. Složení s vysoko a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou viditelně vyplňuje hluboké vrásky. SPF 15 plus chrání pleť před předčasným stárnutím a prohlubováním vrásek vlivem UV záření.

Podobné zboží

Aby se na pokožce netvořily vrásky, je potřeba pleť důkladně a pravidelně hydratovat. Pro suchou až velmi suchou pokožkou je určen hydratační krém Vichy Aqualia Riche. Lehká struktura se snadno nanáší a rychle se vstřebává – pozitivní účinky pocítíte téměř okamžitě. Krém posiluje pleť i v extrémních teplotních podmínkách. Výsledek: hydratace na 48 hodin vyplňování jemných linek vhodný pro suchou až velmi suchou pleť Složení: Hydratační krém Vichy Riche je z 97 % tvořen látkami přírodního původu, což mu zaručuje vysokou snášenlivost se všemi typy pokožky, a to včetně suché a velmi suché pleti, které poskytuje potřebnou hydrataci a výživové látky. Základní složku tvoří termální voda Vichy bohatá na minerály. Použití: Krém se doporučuje aplikovat na čistou a důkladně osušenou pleť dvakrát denně – ráno a večer. Lze jej použít samostatně, nebo v kombinaci s hydratačním sérem Aquila Thermal. Po nanesení důkladně vmasírujte do pokožky a nechejte kompletně vstřebat. Vyhněte se kontaktu ...
od 510 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Notino
Inovativní řada výrobků péče o pleť obličeje a pokožku těla, která hydratuje i v hlubších vrstvách pokožky. Hydratační krém pro suchou pleť je výživný hydratační pleťový krém bez parfemace, který přináší intenzivní, okamžitou a dlouhotrvající hydrataci.
od 480 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Sérum s dvojitým účinkem obsahuje thiamidol a kyselinu hyaluronovou. Účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Obnovuje vzhled pleti. Má jemnou vůni.
od 809 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Notino
Institut Esthederm Intensive Hyaluronic vyhlazující maska pro hloubkovou hydrataci pleti 75 ml
od 1 090 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max | BENU | Notino