LEANO.cz
ELANCYL Krém- prevence strijí 300ml+200ml ZDARMA

ELANCYL Krém- prevence strijí 300ml+200ml ZDARMA

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku ELANCYL
nebo
Do online lékárny

ELANCYL Krém prevence strijí 300ml+200ml ZDARMA

Podobné zboží

Bi-Oil 125ml: Specialista v péči o pokožku na jizvy, strie, sjednocení odstínu pokožky, stárnoucí pokožku a dehydrovanou pokožku. Obsahuje průlomovou ingredienci PurCellin oil.
od 287 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Notino
Během těhotenství se mění pokožka každé ženy. Intenzivní péče a pravidelné masáže pomáhají pokožce na bříšku, bocích a prsou přestát těhotenství bez viditelných následků. 
od 249 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Účinný pomocník v boji proti celulitidě, při které je narušen krevní a lymfatický oběh. Celulinie tento oběh opět aktivuje, zlepšuje cirkulaci tekutin a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky.
od 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Těhotenský pěsticí olej na strie Weleda účinně zabraňuje vzniku těhotenských strií a má hojivé účinky i na strie již vzniklé (cca do 18 měsíců od jejich výskytu).
od 425 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Feedo

Popis ELANCYL Krém- prevence strijí 300ml+200ml ZDARMA

Především v období těhotenství je kůže na bříšku i stehnech napínána, což má za důsledek vznik strií. Tyto drobné jizvičky nejsou nijak škodlivé, ovšem představují kosmetický problém. Zamezte jejich vzniku a rozšiřování pomocí krému Elancyl. Výrobek obohacený o světlicový olej a vitamín E pomáhá omezovat strie a předchází tvorbě nových. Je vhodný pro těhotné i kojící ženy. Výsledek: chrání a vyživuje pokožku omezuje strie předchází tvorbě nových strií Složení: Krém je obohacen o světlicový olej a vitamín E. Jejich kombinace pomáhá pokožku vyživovat a posilovat. Jemně ji vyhlazuje a stávající strie postupně blednou. Krém díky svému složení působí také pomáhá předcházet vzniku nových strií. Šetrná textura je speciálně přizpůsobena těhotným ženám, kterým nehrozí žádné zdravotní komplikace. Použití: Aplikujte na pokožku jednou až dvakrát denně, a to především na problematické partie, tedy bříško, hýždě, stehna a boky. Jemně rozetřete a nechejte důkladně vstřebat.