LEANO.cz
Dr.Max XYLOMETAZOLIN 1mg/ml nosní sprej 10ml

Dr.Max XYLOMETAZOLIN 1mg/ml nosní sprej 10ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Xylometazolin hydrochlorid zajišťuje rychlou a dlouhotrvající úlevu od ucpaného nosu, snižuje otok nosní sliznice. Pomáhá udržovat volný nosní průchod, což usnadňuje dýchání, pokud máte ucpaný nebo plný nos. Účinek tohoto léku začíná během několika minut a trvá několik hodin. Xylometazolin je dobře snášen i pacienty s citlivou nosní sliznicí. Tento léčivý přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Pro děti od 2 do 12 let je k dispozici jiná síla (0,5 mg/ml). Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz