LEANO.cz
Dr.Max XYLOMETAZOLIN 0,5mg/ml nosní sprej 10ml

Dr.Max XYLOMETAZOLIN 0,5mg/ml nosní sprej 10ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Xylometazolin Dr.Max 0,5 mg/ml je nosní sprej, který rychle a dlouhodobě ulevuje od ucpaného nosu. Snižuje otok nosní sliznice a při plném nose usnadňuje dýchání. Účinek tohoto léku nastupuje během několika minut a trvá několik hodin. Nosní sprej Xylometazolin Dr.Max 0,5 mg/ml je vhodný pro děti od 2 do 12 let.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Pilulka | Chytrá lékárna | Dr. Max | Lékárna.cz