Sirup Ambroxol Dr.Max 30 mg/5 ml se užívá při akutních onemocnění dýchacího ústrojí doprovázených tvorbou hustého vazkého hlenu, jako jsou záněty průdušek, hrtanu a průdušnice. Přípravek zvyšuje sekreci hlenu v dýchacích cestách, zlepšuje transport a vylučování hlenu. Dochází tak k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Ambroxol Dr.Max 30 mg/5 ml s jahodovou vůní je vhodný především pro dospělé. Dětem mladším 12 let lze podávat pouze na doporučení lékaře. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 2x denně 10 ml sirupu Děti od 1 do 2 let věku užívají 2x denně 2,5 ml sirupu. Děti ve věku 2-5 let užívají 3x denně 2,5 ml sirupu. Děti ve věku 6-12 let užívají 2-3x denně 5 ml sirupu. Pokud se příznaky akutního onemocnění nezlepší do 5 dnů (u dětí do 3 dnů), poraďte se o další léčbě s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 10 dnů. Ambroxol Dr.Max lze užívat s jídlem i bez jídla. Je doporučeno vypít sklenici vody po podání a zvýšit příjem tekutin během dne. Složení: ...
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 197 Kč
Dr. Max |
Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Pilulka |
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
Lékárna.cz
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 165 Kč
Pilulka |
Chytrá lékárna |
Dr. Max |
Lékárna.cz