LEANO.cz
Doliva krém na ruce 100ml

Doliva krém na ruce 100ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku DOLIVA
nebo
Do online lékárny

Doliva olivový balzám je určen k péči o suché a drsné ruce. Olivový a jojobový olej chrání pokožku rukou před vysoušením. Krém dodává pokožce vlhkost, zjemňuje ji a vyhlazuje. Po použití balzámu jsou ruce jemné a hebké na dotek. Doliva balzám má příjemnou vůni čerstvých trpkých citronů, která pokožce poskytne pocit svěžesti. Dermatologicky testováno.

Podobné zboží

Účinný pomocník v boji proti celulitidě, při které je narušen krevní a lymfatický oběh. Celulinie tento oběh opět aktivuje, zlepšuje cirkulaci tekutin a tím pomáhá odplavovat z těla zadržené toxiny a odpadní látky.
od 122 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Jeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.      
od 59 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Ageo
Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek. Vyrobena ze 100% čistého lanolinu (ovčí tuk) bez chemických a konzervačních látek. Vhodný již do porodnice a použití od prvního dne kojení jako prevence před vznikem bolavých či popraskaných bradavek.
od 289 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Chraňte pokožku svého miminka před rozmary počasí. Ochranný balzám je vhodný pro péči o pokožku miminek i dospělých.
od 120 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka