Dolce Siamská kočka Micka

Dolce Siamská kočka Micka

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Dolce
nebo
Do online lékárny

Vítejte v krásném světě hraček Dolce! Nechte u svého dítěte ROZVÍJET smyslové dovednosti s širokou škálou vysoce kvalitních texturovaných tkanin. Vaše dítě bude milovat POZOROVÁNÍ krásných barev a bude prozkoumávat svět s měkkými materiály. Vaše dítě se NAUČÍ chápat příčiny a následky prostřednictvím mnoha zajímavých aktivit v hračkách Dolce. VYTVÁŘEJTE tak zábavu, učení a hraní rolí s Vaším oblíbeným Dolce kamarádem.    

Podobné zboží

Roztomile chlupatý velký medvídek je prostě neodolatelný! Díky svému měkoučkému zpracování se může stát i kamarádem do postýlky pro příjemné usínání.
od 659 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Novorozenci poznávají maminky především díky jejich vůní. Vůně matky dítě uklidňuje a upevňuje vazbu mezi nimi. Součástí plyšového zajíčka je srdíčko, přičemž ho můžete nosit při sobě, aby se do něj uložila vaše vůně a pak srdíčko zůstane s miminkem. Pokud vůně vyprchá, stačí opět srdíčko k vám přiložit. Vaše miminko se tak bude cítit stále v bezpečí. Srdíčko je na suchý zip a snadno je připevníte ke svému prádlu nebo do postýlky.
od 349 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Roztomilý plyšový medvídek v krásné pletené vestičce, s motýlkem a čepicí. Vhodný na hraní i do postýlky na příjemné usínání. 
od 479 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Plyšová hračka Oslíka z pohádky Medvídek Pú vysoká 35 cm. Věk 0+
od 379 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo