LEANO.cz
Dětský nápoj NURTURE pomeranč - ananas 200ml, bez přidaného cukru 200ml

Dětský nápoj NURTURE pomeranč - ananas 200ml, bez přidaného cukru 200ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Dětský nápoj NURTURE pomeranč - ananas 200ml, bez přidaného cukru 200ml Osvěžující ovocná štáva obohacena o pečlivě vybrané vitamíny a stopové prvky, které podporují obranyschopnost dětského organismu.

Podobné zboží

100 % ovocná BIO Jablečno-malinová šťáva HiPP s nižším obsahem kyselin je vhodná pro citlivý dětský organismus. Šťávy jsou ideálním nápojem k příkrmům. Obsahují totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. 
od 40 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Víme, že dostat do miminek potřebné množství tekutin, je někdy pěkně obtížné. Se zavedením dětských příkrmů a snížením podílu mléka klesá v dětské stravě také podíl tekutin, který je zapotřebí opět navýšit. A právě proto přišly na svět lahodné šťávy Põnn, které doplňují pitný režim již od ukončeného 4. měsíce. Obsažená dužina podporuje touhu poznávat nové chutě a konzistence. To vše bez přidaných cukrů* a ve 100% BIO kvalitě. *obsahuje přirozeně se vyskytující cukry Složení: Voda, bio borůvkové pyré (38 %), bio hrušková šťáva z koncentrátu (8 %). Bez lepku.
od 35 Kč
Nejlevněji
Feedo
Dr. Max | Feedo
Víme, že dostat do miminek potřebné množství tekutin, je někdy pěkně obtížné. Se zavedením dětských příkrmů a snížením podílu mléka klesá v dětské stravě také podíl tekutin, který je zapotřebí opět navýšit. A právě proto přišly na svět lahodné šťávy Põnn, které doplňují pitný režim již od ukončeného 4. měsíce. Obsažená dužina podporuje touhu poznávat nové chutě a konzistence. To vše bez přidaných cukrů* a ve 100% BIO kvalitě. *obsahuje přirozeně se vyskytující cukry Složení: Bio hruškové pyré (55 %), voda, bio hrušková šťáva z koncentrátu (6 %). Bez lepku.
od 29 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo
Víme, že dostat do miminek potřebné množství tekutin, je někdy pěkně obtížné. Se zavedením dětských příkrmů a snížením podílu mléka klesá v dětské stravě také podíl tekutin, který je zapotřebí opět navýšit. A právě proto přišly na svět lahodné šťávy Põnn, které doplňují pitný režim již od ukončeného 4. měsíce. Obsažená dužina podporuje touhu poznávat nové chutě a konzistence. To vše bez přidaných cukrů* a ve 100% BIO kvalitě. *obsahuje přirozeně se vyskytující cukry Složení: Voda, bio švestkové pyré (41 %), bio hrušková šťáva z koncentrátu (8 %). Bez lepku.
od 29 Kč
Nejlevněji
Feedo
Dr. Max | Feedo