LEANO.cz
Dermacol Love My Face zklidňující a sjednocující krém pro mladou pleť s vůní hrušky a melounu 50 ml

Dermacol Love My Face zklidňující a sjednocující krém pro mladou pleť s vůní hrušky a melounu 50 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Dermacol
nebo
Do online lékárny

Popis Lehký krém s vůní meruňky a vodního melounu zanechává pleť zklidněnou a mladistvě vypadající.PopisÚčinné látky: výtažky z květů vilínu, výtažky z mořských řas. Vlastnosti: pečuje o pleť, zklidňuje, vyhlazuje a vyživuje pleť, rychle se vstřebává, příjemně voní. Jak používatAplikujte ráno a večer na vyčištěnou pleť. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Dopřej si báječný pocit sebevědomí z krásné a voňavé pleti po celý den. Používej pravidelně na odlíčený a vyčištěný obličej, rozmazluj se ráno i večer. Lze použít jako pleťovou masku. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníArabštinaČeštinaAngličtinaRuštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Krém Varianta - Love My Face zklidňující pro mladou pleť vůně hrušky & melounu

Podobné zboží

Pro mladě vypadající, zregenerovanou pleť plné vitality.
od 265 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Feedo | Ageo
Inovovaná zpevňující péče pro ženy ve věku kolem 40 let. Působí proti stárnutí pleti, zvyšuje pevnost, plnost, pružnost a jas pleti a prodlužuje její mládí. Viditelně redukuje vrásky a mimické linky a vypíná konruty obličeje. D S ochranný faktorem SPF 15.
od 2 119 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino | Ageo | FAnn parfumerie
Citlivá pleť je po celý den vyživená, zklidněná a s pocitem pohodlí .
od 174 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Notino | Ageo
Nivea® Rozjasňující denní krém Naturally Good pro zářivou pleť s 99 % ingrediencí přírodního původu* obsahuje organické aloe vera a vzácný jojobový a mandlový olej. Zbývající 1 % ingrediencí zajišťuje stabilitu a bezpečnost výrobku. Výsledek: Hydratovaná pleť po celých 24 hodin. Pleť je svěží a vypadá zdravě a zářivě. *ingredience pocházejí z přírody a po zpracování si uchovávají více než 50 % své molekulární struktury (v přirozeném stavu), včetně vody.
od 169 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Feedo