LEANO.cz
Dárková kazeta kvetoucí čaj s konvičkou white

Dárková kazeta kvetoucí čaj s konvičkou white

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Dárková kazeta 4 kusů kvetoucího čaje s konvičkou WHITE. V sadě skleněná konvička + čaje s příchutí mystické jahody, magické višně, kouzelné broskve a tajemství černého rybízu.

Podobné zboží

Balení obsahuje 3 ovocno-bylinné aromatizované čaje Teekanne WOF - Love, Desire, Passion, se skleničkou s ouškem jako dárek.
od 219 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Magic FF BOX (10ks x 8 druhů) 160g
od 299 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Kolekce ovocných a bylinných čajů v Bio kvalitě Vám přinese pohodu nejen o vánočních svátcích. Kombinuje zajímavé a osvědčené chutě a je vhodná nejen jako dárek. Ve vánoční kazetě naleznete čaje těchto příchutí (6 druhů po 5 čajích): Brusinkový ovocný čaj Bio Černý rybíz s rakytníkem Bio Hřejivý zázvor s rakytníkem Bio Pohankový čaj Bio Rakytníkový čaj s mátou a pomerančem Bio Zázvorový čaj s citronem a mátou Bio Použití: 1 nálevový sáček zalijte 250 ml vroucí vody a nechte 10-15 minut vyluhovat. Pijte 2-3 šálky za den.
od 104 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Kolekce čajů obsahuje výběr 6 bylinných čajů, k doplnění pitného režimu během dne. Deset sáčků od každého druhu - 10 sáčků šípkového čaje, 10 sáčků mátového čaje, 10 sáčků mateřídoušky, 10 sáčků zeleného čaje, 10 sáčků meduňkového čaje a 10 sáčků čaje rooibos.
od 185 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz