LEANO.cz

Cyteal 0,25g/0,25g/0,75g drm.liq. 250 ml

Cena 150
Nejlevněji na
Lékárna Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 8 lékárnách Chytrá lékárna zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1590 Kč
  • Dostupnost: skladem

Přípravek Cyteal se používá: V gynekologii k čištění a dezinfekci kůže a sliznic (při zánětech pochvy a ženských zevních pohlavních orgánů). V kožním lékařství k léčbě infikovaných kožních onemocnění s výjimkou použití na rozsáhlé plochy (např. impetigo, intertrigo, folikulitida, impetigizovaný ekzém, plísňová onemocnění kůže). K čištění a dezinfekci ran (s výjimkou velkých otevřených ran). Nepoužívejte přípravek Cyteal: Jestliže jste alergický(á) na chlorhexidin, hexamidin, chlorkresol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. V místech blízko očí, protože přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s okem. Rovněž nepoužívejte do uší při podezření na perforaci (protržení) ušního bubínku. K dezinfekci kůže před lékařskými výkony a odběry (např. odběr krve, aplikace injekčních roztoků, lumbální punkce či zavedení kanyly do centrální žíly). Přípravek se rovněž nesmí používat k dezinfekci zdravotnického materiálu a chirurgických nástrojů.

Srovnání cen Cyteal 0,25g/0,25g/0,75g drm.liq. 250 ml

150 Kč
doprava zdarma od 1590 Kč
89 Kč
150.00 150.00 1

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Lékárna Matěj
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 124 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Pilulka
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 169 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 298 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max