LEANO.cz
Collistar Special Perfect Body noční zpevňující péče na břicho a pas  250 ml

Collistar Special Perfect Body noční zpevňující péče na břicho a pas 250 ml

Cena 690
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Dostupnost: skladem

Collistar Special Perfect Body noční zpevňující péče na břicho a pas 250 ml

Srovnání cen Collistar Special Perfect Body noční zpevňující péče na břicho a pas 250 ml

690 Kč
 
89 Kč
690.00 690.00 1

Podobné zboží

VYHLAZENÍ CELULITIDY - PEVNÁ KŮŽE
od 580 Kč
Nejlevněji
Notino
Dr. Max | Notino
Ochablé pánevní dno může být příčinou mnoha zdravotních potíží (například inkontinence, neplodnosti, úniku stolice nebo bolestí zad). Pravidelným cvičením lze tyto potíže zmírnit nebo jim zcela předejít. kGoal je chytrá pomůcka pro posilování pánevního dna. Jedná se o interaktivní cvičební systém, který zahrnuje bezplatnou mobilní aplikaci v českém jazyce. Ta poskytuje informace o průběhu cvičení. Díky historii cvičení můžete průběžně porovnat Vaše pokroky. To vše formou zábavných her, které ovládáte použitím Vašich svalů. Hlavní vlastnosti: hravá forma cvičení k posílení pánevního dna vyrobeno z nezávadného lékařského silikonu tvar, který se přizpůsobí Vašemu tělu Složení: Lékařský silikon třídy VI. Použití: kGoal je měkký jako polštářek a bezvadně se přizpůsobí Vašemu tělu. Po cvičení můžete cítit mírnou únavu svalů. Po každém použití doporučujeme očistit dezinfekčními ubrousky nebo omýt žínkou, mýdlem a vodou. Vyhněte se jeho ponořování do vody. kGoal není vodotěsný. Používejte ...
od 4 050 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po koupeli či sprchování, kdy je tkáň uvolněná a poddajnější.
od 126 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Výživné zpevňující tělové mléko Q10 plus - viditelně pevnější a jemnější pokožka již za 2 týdny! Bohaté složení pokožku zpevňuje, zvyšuje její pružnost, intenzívně hydratuje, vyživuje a zabraňuje jejímu vysušování.
od 175 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz