LEANO.cz
CHICCO Šidítko celosilikonové Physio Soft dívka 2 ks, 6-16m

CHICCO Šidítko celosilikonové Physio Soft dívka 2 ks, 6-16m

Cena 209
  • Doručení domů/poštovné 109 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Dudlík řady Physio představuje aktivní ortodontický uklidňující dudlík. Drobné výběžky na dudlíku napodobují zvrásněné patro a jsou referenčním bodem pro jazyk během sání a polykání. Drážka a zaoblený tvar podporují přirozenou pozici jazyka v ústech a jeho přirozené pohyby. Tvar dudlíku rovnoměrně rozděluje tlak jazyka na patro, čímž zajišťuje jeho přirozený a správný vývoj během růstu dítěte, a to i díky třem různým velikostem (0–6m, 6–16m, 16–36m +). Extrémně měkká zúžená pata dudlíku umožňuje dítěti snáze zavřít ústa a redukuje tak riziko nevyvážených zubních oblouků. Dudlík Physio Soft je vyroben z jednoho kusu materiálu a díky tomu je výjimečně měkký, ideální i na spánek. Dudlíky jsou baleny ve sterilizačním pouzdře, který můžete mít stále u sebe a pomocí něho v mikrovlnce za 3 minuty dudlíky vysterilizovat. Balení obsahuje 2ks. iframe>

Srovnání cen CHICCO Šidítko celosilikonové Physio Soft dívka 2 ks, 6-16m

209 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
109 Kč
209.00 209.00 1

Podobné zboží

Kolekce NATURAL NURSING je přirozenou reakcí pro potřeby kojenců. Dudlík antikolikový pomalý průtok S NATURAL NURSING .
od 89 Kč
Nejlevněji
Feedo
Pilulka | Feedo
Dudlík řady Physio představuje aktivní ortodontický uklidňující dudlík. Drobné výběžky na dudlíku napodobují přirozené zvrásnění podnebí a jsou referenčním bodem pro jazyk během sání a polykání. 
od 129 Kč
Nejlevněji
Feedo
Pilulka | Feedo
Kolekce NATURAL NURSING je přirozenou reakcí pro potřeby kojenců. Dudlík antikolikový pomalý průtok M NATURAL NURSING 2 ks 3m+.  
od 112 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Náhradní savičky k lahvičkám Tommee Tippee Advanced ANTI-COLIC, které nabízí nejúčinnější řešení pro miminka se sklonem k břišním kolikám. 
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Feedo