LEANO.cz
CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická

CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku CHICCO
nebo
Do online lékárny

Elektrická odsávačka umožňuje bezpečné a efektivní odsátí mléka během citlivého období kojení. Použitím tlačítka na ovladači nebo pomocí regulačního ventilu lze zvolit správnou intenzitu a frekvenci odsávání v závislosti na individuální fyzické kondici. Díky speciální paměťové funkci se při vypnutí uloží do přístroje poslední nastavení, které se při dalším zapnutí automaticky aktivuje. Anatomický prsní nástavec poskytuje maximální pomoc během citlivého období kojení, zakrývá celý prs a stimuluje vnější mlékovody, tím je zajištěno správné odsávání mléka a současně se zabraňuje riziku zacpání prsní žlázy. Nástavec také zaručuje maximální efektivnost při jakémkoliv tvaru a velikosti prsu. Pro zaručení maximální flexibility a použitelnosti elektrické odsávačky, je možné ji napájet buď alkalickými bateriemi (AA) o napětí 1.5 Voltu (nejsou součástí balení), nebo přímo z elektrické sítě (přístroj má svůj vlastní adaptér). POZOR: přenosná elektrická odsávačka není zdravotnickou pomůckou, a proto nemá žádné léčebné a/nebo zdravotnické funkce. Součástí balení je i láhev. Můžete tedy rovnou začít s krmením svého děťátka. Balení obsahuje: Láhev Step Up, 150ml,0+ Uzavíratelné víčko na láhev 1× Dudlík Step Up s krytem 1× Základna pro odsávačku 1× Termo taška na lahvičku 1× Praktická kosmetická taštička

Podobné zboží

Rychle a pohodlně odsaje přebytečné mléko. Masážní program stimulující tok mléka usnadní spuštění mléka. Tichý chod a dobíjecí baterie pro použití na cestách.
od 1 550 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Sběrače mateřského mléka (bez otvorů) – zachycují vytékající mateřské mléko při kojení nebo používání odsávačky.
od 425 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
KOJENÍ | ODSÁVAČKA M.MLÉKA MANUÁLNÍ ZERO ZERO Představujeme novinku, která byla vytvořena odborníky z oboru Pediatrie a Ortodoncie, ke zdravému krmení z láhve v kombinaci s kojením.
od 1 455 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
AVENT Odsávačka mateřského mléka Natural + zásobník 125 ml je set obsahující manuální odsávačku s krytem hrdla, zásobník na mléko (125ml), extra měkký novorozenecký dudlík, těsnící víčko, cestovní box na dudlík, pracuje jemně, rychle a tiše.
od 1 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz