CALCIUM S VIT.C orální tobolky 60 Biomin

CALCIUM S VIT.C orální tobolky 60 Biomin

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Doplněk stravy je vhodný hlavně pro: sportovce - těhotné a kojící ženy - ženy v menopauze - ženy a muže vyšších věkových skupin - děti od 3 let a dospívající osoby s nedostatečným příjmem vápníku ve stravě.

Podobné zboží

OsteoK2 komplex je doplněk stravy s vysokým obsahem vápníku, vitamínu D3 (cholekalciferol) a vitamínu K2 ve formě biologicky aktivního MenaQ7 (menachinon-7).Zajišťuje vývoj, zrání a udržení kvalitní kostní tkáně. Po menopauze udržuje pevné a zdravé kosti. Pro hezkou postavu, pro aktivní život v každém věku.  
od 149 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Kalciové kapsle s biotinem pro správný stav vlasů a nehtů. Protože jen dokonalá výživa zevnitř znamená dokonalý vzhled navenek!
od 349 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Komplexní multivitamin s minerály a výtažkem kořene ženšenu pro aktivní život po padesátce. Spektrum je prémiový, komplexní multivitamin s minerály. Unikátní složení obsahuje vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů.
od 315 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
Kombinace vápníku a vitamínu D3 je zvláště vhodná pro osoby trpící jeho nedostatkem (osoby dlouhodobě pobývající v nemocnici, děti). Tato kombinace se doporučuje v zimním období, při nedostatku slunečního záření.
od 225 Kč
Nejlevněji
BENU
BENU | Lékárna.cz