LEANO.cz
Buccotherm BIO dětská zubní pasta bez fluoridů Lesní ovoce 50ml

Buccotherm BIO dětská zubní pasta bez fluoridů Lesní ovoce 50ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Buccotherm BIO dětská zubní pasta bez fluoridů, lesní ovoce, 50 ml Nová dětská zubní pasta s termální vodou a vyváženým pH se významně podílí na remineralizaci zubní skloviny a pomáhá redukovat tvorbu zubního plaku.

Podobné zboží

Zubní pasta pro děti od prořezání prvních mléčných zubů až do věku 6 let. Mléčné zuby si zaslouží tu nejlepší ochranu a péči: zabezpečují správné poziční postavení a jsou tak předpokladem pro zdravé stálé zuby.
od 116 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Lékárna.cz
Tato bylinna detska zubní pasta Twin Lotus Kids Orange je tvořená jemnou a bezpečnou bylinnou  směsí. Bylinní dětská zubní pasta poskytuje účinné čistění zubů a šetrné ošetření dásní vašich dětí. Sladká chuť, je tvořená extraktem z lékořice a nejenže nespůsobuje zubní kaz, ale navíc  výrazně snižuje akumulaci škodlivých bakterií v ústní dutině.
od 57 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Do nákupního seznamu
Na Zuby
Nepěnivý zubní gel účinně předchází vzniku zubního kazu na principu odstranění zubního plaku pomocí přírodních čisticích substancí. Výtažek z měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě s protizánětlivými, hojivými a antibakteriálními účinky prospívá zdraví dásní i celé ústní dutiny. Žádná ze složek produktu není při spolknutí škodlivá.
od 69 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU
Šetrné čištění dětských zubů je nejdůležitější. Pokud používají sonický kartáček, je dobré zvolit zubní pastu SonicGel Kids, která má velmi nízkou abrazivitu a čistí tak dětské zuby šetrně bez poškození. Hlavní vlastnosti: Velmi jemné čištění pro dětské zoubky Neobsahuje fluoridy a SLS pěnidla Nízká abrazivita pasty pro šetrné odstranění skvrn Vhodná pro použití se sonickým kartáčkem Pro dlouhodobé používání Složení: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cellulose Gum, Hydrated Silica, Polyvinyl Alcohol-Polyethylene Glycol Graft Copolymer, Polyvinyl Acohol, Beta-Glucan, Mentha Spicata Herb Oil, Menthyl PCA, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Lauryl Glucoside, Allantoin, Aroma, Stevia Rebaudiana Extract, Limonene.
od 129 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka