LEANO.cz
BiotechUSA Multisalt 60 cps

BiotechUSA Multisalt 60 cps

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Během dlouhotrvajících, extrémně vytrvalostních aktivit (např. Ultramaraton, triatlon, pentatlón, vytrvalostní běhy) ztrácíte množství vody, soli a minerálů, obzvláště v horkém počasí. Z minerálních látek, vaše tělo nejvíce ztrácí sůl a chlór, a v menší míře i hořčík. I když voda rehydratuje vaše tělo, sama o sobě mu nedokáže zajistit základní potřebu soli vyžadovanou pro rovnováhu elektrolytů. Proto je velmi důležité, během fyzické aktivity, doplnit elektrolyty rychle a efektivně.

Podobné zboží

Magnézium citrát zajišťuje správný metabolismus, zmírňuje únavu a pomáhá při budování svalů Magnézium citrát je nejpopulárnější doplněk hořčíku, který se velmi snadno vstřebává. Nachází se ve formě soli a je navázán na kyselinu citrónovou. Hořčík je pro lidské tělo velmi důležitým minerálem, protože přispívá ke správnému fungování svalů. Kulturisté, ale i jiní sportovci, ho považují za důležitý doplněk své stravy, protože i malé nedostatky v příjmu magnézia mohou zpomalovat sportovní výkon.
od 171 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat i formou vitaminových doplňků stravy.
od 66 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Omega 3 jsou zdravé tuky, které pomáhají udržovat v normě hladinu cholesterolu, krevní tlak a mají antioxidační vlastnosti.
od 141 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vitamín E je nezbytný pro lidské zdraví - chrání buňky, podporuje výkonnost a pozitivně ovlivňuje dokonce i pokožku a plodnost Vitamín E obsahuje až 400 IU vitamínu E v kapsli. Jde o přírodní antioxidant, který je pro člověka nezbytný, protože v lidském těle hraje mnoho důležitých rolí - posiluje stěny krevních cév a má příznivý vliv na stabilitu červených krvinek. Vitamín E chrání buňky před volnými radikály a je schopen zvýšit protilátkovou odpověď těla na očkování. Je vhodný jako podpůrná léčba při onemocněních dýchacích cest, svalového systému, kloubního aparátu, ale i při onemocněních jater či při neurologických onemocněních i onemocněních kůže.
od 141 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka