LEANO.cz
BiotechUSA Magna Shot 20x25ml Citron-Limetka

BiotechUSA Magna Shot 20x25ml Citron-Limetka

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

1 dávka (25 ml) obsahuje:

  • 350 mg hořčíku
  • 1000 mg L-karnitin
  • 100 mg extrakt ze zelené kávy
  • 50 mg draslík
  • 2,8 mg vitamín B6

Hořčík je životně důležitý minerál pro lidské tělo. Tuto skutečnost potvrzuje i fakt, že, podobně jako draslík, tak i hořčík je přítomen ve všech buňkách našeho těla. Hořčík nelze nahradit ničím jiným, a naše tělo ho není schopno produkovat, měli bychom proto dbát na správný příjem minerálů. Vzhledem k tomu, že hořčík má poměrně komplexní fyziologické účinky a je zapojen do řady metabolických procesů, může jeho nedostatek vyvolat řadu symptomů.

Nedostatek hořčíku je obvykle způsoben nezdravým životním stylem, nedostatkem fyzické aktivity, chronickým stresem, nedostatečnou nebo špatnou kvalitou potravin.

Zvýšená potřeba hořčíku nastává také v obdobích jakými jsou těhotenství a kojení, růst obecně, nadměrná sportovní zátěž, pravidelná náročná fyzická aktivita. Hořčík přispívá k udržení rovnováhy elektrolytů a normálním metabolickým procesům potřebným k normálnímu metabolismu, důležitým pro tvorbu energie v organismu a podporuje normální funkci svalů. Vitamín B a hořčík přispívají k normální funkci nervového systému a ke snížení únavy a vyčerpání.

Doporučené dávkování: Doporučuje se užívat 1 ampulku (25 ml) během tréninku.

Složení: purifikovaná voda, Magna Duo Matrix (glukonan hořečnatý, citran hořečnatý), L-karnitin, kyselina (kyselina citrónová), extrakt ze zelené kávy, aroma, chlorid draselný, sladidla (acesulfam K *, sukralóza), konzervační látka (kyselina sorbová ), pyridoxínhydrochlorid. * Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Upozornění: Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Obsahuje kofein (10 mg / dávka, 40 mg / 100 ml). Nedoporučuje se dětem ani těhotným a kojícím ženám. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.

Podobné zboží

Magnézium citrát zajišťuje správný metabolismus, zmírňuje únavu a pomáhá při budování svalů Magnézium citrát je nejpopulárnější doplněk hořčíku, který se velmi snadno vstřebává. Nachází se ve formě soli a je navázán na kyselinu citrónovou. Hořčík je pro lidské tělo velmi důležitým minerálem, protože přispívá ke správnému fungování svalů. Kulturisté, ale i jiní sportovci, ho považují za důležitý doplněk své stravy, protože i malé nedostatky v příjmu magnézia mohou zpomalovat sportovní výkon.
od 171 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamin ze skupiny B vitaminů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat i formou vitaminových doplňků stravy.
od 66 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Omega 3 jsou zdravé tuky, které pomáhají udržovat v normě hladinu cholesterolu, krevní tlak a mají antioxidační vlastnosti.
od 141 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Vitamín E je nezbytný pro lidské zdraví - chrání buňky, podporuje výkonnost a pozitivně ovlivňuje dokonce i pokožku a plodnost Vitamín E obsahuje až 400 IU vitamínu E v kapsli. Jde o přírodní antioxidant, který je pro člověka nezbytný, protože v lidském těle hraje mnoho důležitých rolí - posiluje stěny krevních cév a má příznivý vliv na stabilitu červených krvinek. Vitamín E chrání buňky před volnými radikály a je schopen zvýšit protilátkovou odpověď těla na očkování. Je vhodný jako podpůrná léčba při onemocněních dýchacích cest, svalového systému, kloubního aparátu, ale i při onemocněních jater či při neurologických onemocněních i onemocněních kůže.
od 141 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka