LEANO.cz
BIO Zázvorový nápoj s kurkumou a chili

BIO Zázvorový nápoj s kurkumou a chili

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Silný zázvorový nápoj, který zaručeně rozproudí krev v žilách!

Podobné zboží

Lahodný nápoj, který dokazuje, že sója a vanilka jsou senzační dvojicí. Alpro sójový nápoj vanilkový spojuje bohatou a přesto jemnou chuť vanilky a krémovou konzistenci sójového nápoje. Je skvělý samotný, nepřekonatelný v kombinaci s banánem, chuťové pohárky potěší i s cereáliemi.
od 64 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Kokosové mléko Allnature Premium pochází přímo ze Srí Lanky, kde se tradiční způsobem lisují čerstvé kokosy. Tento výživný rostlinný produkt bez přidaného cukru najde své místo v každé zdravé kuchyni, nejen při přípravě tradičních asijských pokrmů. Svojí nasládlou a mimořádně jemnou chutí a vůní se hodí také do dezertů, polévek i koktejlů. Kokosové mléko je vynikající alternativou k mléčným nápojům, která navíc podporuje látkovou výměnu a posiluje imunitní systém.
od 52 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Alpro kokosový nápoj nabízí skvělou chuť kokosu odlehčenou kapkou přidané rýže. Bez přidaného cukru. Nízký obsah kalorií. Přidaný vápník a vitamíny.
od 64 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Ginseng shot BIO 100 ml Organický shot s ženšenem, aronií, mátou a chilli povzbudí vaše tělo i mysl. Čistá chuť přírody bez konzervantů a sladidel.
od 59 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max