LEANO.cz
Bébé-Jou Mušelínová plenka Fabulous Dots 70x70cm set 3ks

Bébé-Jou Mušelínová plenka Fabulous Dots 70x70cm set 3ks

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Mušelínová plenka 70x70 cm set 3ks Fabulous Dots Univerzální multifunkční plenka od Bébé-jou je vyrobena z jemného hydrofilního materiálu s vysokým obsahem bambusového vlákna je obzvlášť měkoučká.

Podobné zboží

Nová separační vložka Bambino Mio je ještě hebčí než dříve. Na dotyk působí jako hedvábně měkká tkanina. Při použití se pokládá na plenku. 
od 199 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka | Feedo
T-TOMI BIO Bambusové pleny Animal skin Bambusové vysokogramážní pleny s potiskem z bambusového materiálu jsou vyrobeny dvouvrstvou technologií dutinného tkaní. Díky tomuto zpracování jsou pleny mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné pleny. Vhodné již pro novorozence.
od 349 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka
Měkké multifunkční mušelínové pleny jsou všestranně použitelné pro různorodé každodenní potřeby miminka. Vlastnosti: plenky dvouvrstvé MUSLIN obsahují 2 ks a 1 ks Tetra bílé pleny vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní bavlny úžasně měkké k citlivé dětské pokožce neodmyslitelná součást každé domácnosti s miminkem a součást základní výbavičky – ideální na utírání, při odříhnutí či jako pohodlná přikrývka Mušelín potěší každou maminku a miminko. Je velmi příjemný, jemný a je známý díky své vysoké kvalitě. Píše se, že vznikl v období středověku v Bangladéši. Hlavní vlastnost mušelínu je jeho prodyšnost. Lehká struktura tkaní umožňuje mušelínu dýchat a zajišťuje cirkulaci vzduchu. Snižuje tedy riziko přehřátí. Mušelín jako materiál je velmi odolný a správným postupem při praní je stále jemnější. Rozměry a materiál: materiál: 100% bavlna rozměry: 70 × 80 cm Doporučujeme dodržovat prací symboly na etiketě výrobku.
od 468 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka | Feedo
Bavlněné pleny s potiskem NEW BABY 60x80 cm STANDARD 10 ks Cenově výhodné balení. Krásná sada 10 plen pro miminka. Klasické bavlněné dětské pleny s veselými obrázky.
od 369 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka