Baylis & Harding Švestka a Ostružiny sada péče o tělo 3 ks

Baylis & Harding Švestka a Ostružiny sada péče o tělo 3 ks

Cena 447
  • Osobní odběr v 428 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

.

447.00 447.00 1

Srovnání cen Baylis & Harding Švestka a Ostružiny sada péče o tělo 3 ks

Dr. Max

Dr. Max
447 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč

Podobné zboží

Tělové mléko – s obsahem 500 ml a ph 5,5, je vhodné k ošetření pokožky celého těla, rychle se vstřebává. K zvlhčujícím účinkům a regeneraci přispívá panthenol, heřmánek a parafínový olej. Ideální pro klienty s problémovou pokožkou.
od 112 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Energy Artrin je jeden z pěti výjimečných přírodních terapeutických krémů z řady bioinformačních krémů Pentagramu®. Zatímco ostatní čtyři krémy představují energie kovu, dřeva, země a ohně, Energy Artrin je symbolem vody. 
od 1 156 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Energy Cytovital je jedním z pěti unikátních bioinformačních krémů Pentagramu®, které byly vyrobeny tak, aby odpovídaly pěti energiím. Zatímco ostatní krémy představují kov, dřevo, vodu a oheň, Energy Cytovital je zástupcem země. 
od 1 089 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Měsíčková mast - Proslulá mast určená pro citlivou, suchou i normální pleť. Měsíček má vynikající ochranné, zklidňující, regenerační a granulační účinky na pokožku. Blahodárně působí zevně na cévy dolních končetin. Kvalita je zaručena vyváženým složením. Na křečové žíly. K regeneraci pleti (i po holení). Balení: 50 ml Zdroj: www.drpopov.cz
od 79 Kč
Nejlevněji
Dr. Max