LEANO.cz
Balneum Hermal Plus tekutina 1 x 200 ml

Balneum Hermal Plus tekutina 1 x 200 ml

Cena 159
  • Osobní odběr v 63 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Balneum Hermal Plus je určen k podpůrné léčbě těm pacientům, kteří mají potíže s výrazně suchou a svědící kůží. Čtěte podrobně příbalový leták.

Srovnání cen Balneum Hermal Plus tekutina 1 x 200 ml

159 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
159.00 159.00 1

Podobné zboží

Sensicutan je krém, který má vzhledem ke svému složení výrazně protizánětlivé, protisvědivé, hydratační (zvláčňující) a regenerační účinky. Neobsahuje žádnou hormonální složku. Kromě toho zlepšuje látkovou přeměnu v povrchové vrstvě kůže a tím urychluje hojení. Přípravek Sensicutan se používá k léčbě akutních i chronických onemocnění kůže, která jsou provázena svěděním (alergická onemocnění kůže, jako atopický ekzém a kontaktní dermatitida). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.   
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Linola-Fett Ölbad je tekutá koupelová přísada, olejová koupel, která pokrývá pokožku olejovým filtrem, a tím pomáhá obnovení přirozeného mastného povrchu kůže. Je určena k částečné i plné koupeli.  
od 245 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Linola-Fett Ölbad je tekutá koupelová přísada, olejová koupel, která pokrývá pokožku olejovým filtrem, a tím pomáhá obnovení přirozeného mastného povrchu kůže. Je určena k částečné i plné koupeli. Přípravek se používá u dospělých, dětí i kojenců k podpůrné léčbě suchých nebo šupících se onemocnění mazových žláz kůže, jako je např. lupénka (psoriasis vulgaris), atopický ekzém, endogenní ekzém (neurodermitis).
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Kožní pasta určená na léčbu kožních houbovitých (mykotických) onemocnění.
od 139 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka