LEANO.cz
BABYSENSE Dětská chůvička SC-110

BABYSENSE Dětská chůvička SC-110

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Babysense
nebo
Do online lékárny

Nejmodernější pokročilá technologie DECT pracující na speciální frekvenci 1,8 GHz, nabízí během odposlechu Vašeho děťátka dokonalý, krystalicky čistý zvuk. Zajišťuje bezpečné a ničím nerušené spojení a to až do vzdálenosti 300 metrů. Nijak se navzájem neruší s Wi-Fi, Blutooth nebo jiným bezdrátovým počítačovým příslušenstvím, čímž se odlišuje od většiny ostatních dětských chůviček na trhu! Rodičovská jednotka vydrží s nabitými bateriemi v provozu až 10 hodin a díky dokonalé technologii spojení si ji můžete vzít kamkoliv s sebou. Máte tak jistotu a klid, že uslyšíte Vaše děťátko, a přitom můžete dělat doma svou práci, povídat si s návštěvou na zahradě nebo odpočívat. Dětská chůvička Babysense SC-110 myslí na vše, upozorní vás, když má slabé baterie, nebo pokud se vzdalujete z dosahu spojení. Dětskou chůvičku Babysense SC-110 je také možné použít ve spojení s některými z monitorů dechu Babysense. Rodičovská jednotka dětské chůvičky Babysense SC-110 Intuitivní ovládání – rodičovská jednotka umožňuje odposlouchávání zvuků z dětského pokoje Jednosměrné spojení – rodičovská jednotka umožňuje odposlouchávání zvuků z dětského pokoje, na zvuky upozorňuje také rozsvícení zelených vizuálních zvukových indikátoru° Vox – aktivace hlasem dítěte Kontrolka spojení – díky světelné signalizaci máte vždy jistotu, že jste ve spojení Hlasitost – slouží k nastavení hlasitosti přenosu zvuku z dětského pokoje Napájení – napájení ze sítě i na baterie Indikátor nabití baterie – upozorňuje na nízký stav baterie Funkce pageru – umožňuje nalezení rodičovské jednotky Napájení – napájení ze sítě Noční lampička – uklidňující měkké světlo pro lepší orientaci v tmavé místnosti Mikrofon – zaznamenává zvuky z dětského pokoje Reproduktor – věrná reprodukce hlasu rodiče Obsah balení dětské chůvičky Babysense SC-110: rodičovská jednotka /přijímač/ s nabíjecím stojanem dětská jednotka /vysílač/ síťový adaptér dobíjecí baterie pro rodičovskou jednotku (2× 1,2 V AAA 450 mAh Ni-MH) klip na opasek návod na použití Rozměry: Velkost dětské jednotky: 9 × 9 × 3 cm Velikost rodičovské jednotky: 11 × 5,5 × 2 cm Rodičovskou jednotku lze také umístit na opasek pomocí praktického KLIPU. Provozní doba s nabitými bateriemi až 10 hodin. Dosah až 300 m. Záruka 2 roky.

Podobné zboží

Monitor dechu Nanny BM02 - hlídá zástavu dechu ukojence (syndrom náhlého úmrtí kojence, zvratky)- opticky i akusticky upozorní maminku.
od 2 977 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Tato analogová chůvička Vám umožňuje být kdykoliv v kontaktu s Vaším dítětem, zatímco vykonáváte činnosti v jiných pokojích nebo na zahradě. Dva různé kanály a 16 řídicích tónů minimalizují rušení a zaručují vysokou kvalitu přenosu.
od 1 999 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka
Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave Nový vibrační box od společnosti Chicco vytváří jemnou vibraci, která napodobuje kolísání a dá se snadno připevnit na všechny modely postýlek Next2Me a na Baby Hug 4v1.
od 699 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Autosedačka Avionaut Kite+ je určena pro děti od narození do 13 kg (sk. 0+). Autosedačka se připevňuje do auta proti směru jízdy s pomocí bezpečnostních pásů nebo nacvaknutím na základnu.
od 2 999 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka