LEANO.cz
AVENT Hrnek pro 1.doušky Premium 260ml ryba

AVENT Hrnek pro 1.doušky Premium 260ml ryba

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku AVENT
nebo
Do online lékárny

Hrneček na pití Philips Avent bez obsahu BPA je vybaven patentovaným ventilem, který zaručuje, že tekutina neunikne. Měkké protiskluzové rukojeti umožňují snadné uchopení malýma ručičkama a tvrdá hubička je odolná proti rozkousání. Pohodlný pro vaše dítě, výhodný pro vás.

Podobné zboží

Pěnivý gel, který lehce čistí citlivou a jemnou pokožku hlavy miminek a malých dětí.
od 336 Kč
Nejlevněji
Notino
Lékárna.cz | Notino
Vitamin D je pro lidský organizmus velice důležitý. Reguluje metabolismus vápníku, je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů. Zejména pro kojence a batolata je nutný pro růst pevných kostí a zubů. Většina současné populace má vitamínu D nedostatek.
od 175 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Pupík je bylinkový emulgel s vysokým obsahem vonných silic, který maminky ocení v případě nadýmání bříška jejich miminka. Díky svému složení je Pupík unikátním produktem na trhu.    
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Plenky PAMPERS Premium Care díky jedinečné kombinaci vlastností nabízí vynikající 5hvězdičkovou ochranu pro náročnou pokožku vašeho dítěte.
od 379 Kč
Nejlevněji
Feedo
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Feedo | Ageo

Popis AVENT Hrnek pro 1.doušky Premium 260ml ryba

Kouzelný hrneček s veselým obrázkem rybičky pro děti od 12 měsíců. Tvrdá hubička je odolná proti okusování a zahnutý tvar zabraňuje zaklánění hlavičky. Patentovaný ventil ocení především rodiče, protože se obsah hrnečku samovolně nerozlije, a to i v případě, že dítě hrneček položí na bok. Ventil se automaticky otevře, když dítě začne pít, a sám se zavře, když pít přestane. Hrneček tak pomáhá při přechodu od lahve k hrnečku. Držátka s protiskluzovou vrstvou umožňují snadné držení. Hygienické víčko chrání před nečistotami i na cestách. Hrneček s odměrkou a praktickým objemem 260 ml je kompatibilní s lahvemi Avent Classic a Natural (kromě skleněných). Všechny části lze mýt v myčce a sterilizovat.