LEANO.cz

Apo-Cetirizin 10 mg 10 tablet

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Apo-cetirizin tablety se užívají k léčbě celoroční a sezónní alergické rýmy, zánětu spojivek souvisejícího se sennou rýmou, svědění a kopřivky u dospělých, dospívajících a dětí od 6 let.

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 167 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka
Zdravotnický prostředek na obnovu fyziologického pH pochvy, napomáhá zmírnění a odstranění stavů souvisejících s bakteriální vaginózou. Zabraňuje opakování infekcí v pochvě přirozeným způsobem. Vaginální gel pro váš intimní komfort.
od 325 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna | Dr. Max
Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva a podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva. Čtěte pozorně příbalový leták.  
od 368 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka | Ageo