LEANO.cz
Allnature Basmati rýže natural Bio 400 g

Allnature Basmati rýže natural Bio 400 g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Basmati rýže natural BIO. Je ideální jako příloha zejména k pokrmům indické kuchyně, ale skvělá je také do salátů nebo do polévky.

Podobné zboží

Kombinace nízkokalorického sladidla nové generace s mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny. Čekanko-arašídový krém vyniká vysokým podílem zdravě prospěšných tuků, minerálů a vitamínů. Je bohatým zdrojem bílkovin a vlákniny.
od 144 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Potravina pro zvláštní lékařské účely - víceúčelová směs na pečení nízkobílkovinného chleba a jiného pečiva s nízkým obsahem bílkovin, k dietnímu postupu při poruchách metabolismu aminokyselin a jiných onemocněních vyžadujících nízkobílkovinnou dietu.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Fresubin Protein Powder patří mezi potraviny určené pro zvláštní lékařské účely. Jedná se o proteinový koncentrát v prášku, který po přimíchání do potravin či tekutin zvyšuje jejich obsah bílkovin.
od 285 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Směs rýžového, kukuřičného a brambor. škrobu. Určeno k dietnímu postupu při poruchách vyžadujících snížený příjem bílkovin – např. fenylketonurie, poruchy metabolismu aminokys. (MSUD (leucinóza), organické acidurie aj.), chronické selhání ledvin a jater.
od 239 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka