LEANO.cz
Ajala Bio čokoláda 70% květy a pomeranče výběrové boby 45g

Ajala Bio čokoláda 70% květy a pomeranče výběrové boby 45g

Cena 129
  • Osobní odběr v 63 lékárnách Pilulka zdarma
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

Bio čokoláda 70% květy a pomeranče výběrové boby 45g BIO tmavá čokoláda se 70% kakaa.

Srovnání cen Ajala Bio čokoláda 70% květy a pomeranče výběrové boby 45g

129 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
129.35 129.35 1

Podobné zboží

Bio vegan čokoláda classic iChoc 80 g „Mléčná čokoláda“, která místo mléka obsahuje sušený rýžový nápoj, mleté lískové oříšky a zemní mandle. Neobsahuje mléko a je tudíž vhodná i pro vegany. Ovoněná je Bourbon vanilkou.
od 72 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bio vegan čokoláda s oříšky iChoc 80 g „Mléčná čokoláda“ s kousky oříšků, která místo mléka obsahuje sušený rýžový nápoj, mleté lískové oříšky a zemní mandle. Neobsahuje mléko a je tudíž vhodná i pro vegany. Ovoněná je Bourbon vanilkou.
od 72 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bio Raw Čokolády od Iswari z řady DARK obsahují více jak 80 % kakaové sušiny, která pochází z nepražených kakaových bobů. Díky šetrné výrobě za nízkých teplot do 42 °C zůstávají zachovány veškeré výživové hodnoty a chuťové vlastnosti. Čokolády jsou slazeny kokosovým sirupem, který poskytuje našim čokoládám lahodnou jemnost. Kokosový sirup je nízkoglykemické sladidlo s příchutí ráje. Naše čokolády neobsahují mléko, lepek, rafinovaná sladidla, sóju ani ztužený tuk. Vychutnejte si kombinaci „živých“ chutí! :-)
od 124 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Bio hořká čokoláda 70% KAOKA 100 g Francouzská gourmet čokoláda. Neobsahuje žádné přidané kakaové máslo, a proto má velmi výraznou kakaovou chuť a vůni, která je jinak obvyklá pro čokolády s ještě vyšším obsahem kakaa.
od 78 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka