LEANO.cz
Adidas Sport Energy - deodorant ve spreji 150 ml

Adidas Sport Energy - deodorant ve spreji 150 ml

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku ADIDAS
nebo
Do online lékárny

Adidas Sport Energy Cool & Dry 72h byl vyvinut ve spolupráci s vrcholovými sportovci. Díky tomu poskytuje pokožce okamžité ochlazení a chrání proti pocení celých 72 hodin. Zároveň minimalizuje bílé stopy na pokožce i oblečení. Je bez alkoholu Dermatologicky testované. Před použitím zatřepejte a aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Podobné zboží

Adidas Active Bodies je aromatická, fougerová vůně pro všechny sportovně založené muže. Parfém v sobě skrývá mnoho okouzlujících tónů. Otevírá se akordy aldehydů, levandule, zelený tónů, kmínu, citronu a kasie. V srdci se ukrývá santalové dřevo, borovice, růže, frézie a cedrové dřevo. V závěru vůni zafixuje styrax, lišejník, pižmo, ambra, fazole Tonka a lambdanum. Na trh byla uvedena v roce 1990.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Dove deo sprej Clean Comfort antiperspirant efektivně kombinuje péči o pokožku s ochranou proti pocení. Zaručuje 24 hodinovou ochranu proti pocení, obsahuje funkční hydratační složky, chrání proti podráždění pokožky.
od 62 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Antiperspirant, který nepřetržitě absorbuje pot až 72 hodin.
od 69 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Dove deo sprej Cool Fresh antiperspirant efektivně kombinuje péči o pokožku s ochranou proti pocení. Zaručuje 24 hodinovou ochranu proti pocení, obsahuje funkční hydratační složky, chrání proti podráždění pokožky.
od 72 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Ageo