LEANO.cz
4x HiPP BIO Kaše mléčná na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 250g

4x HiPP BIO Kaše mléčná na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 250g

Cena 702
Nejlevněji na
Feedo
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 109 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

HiPP BIO mléčná kaše na dobrou noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideální jako hodnotná večeře v období přikrmování. Velmi dobře zasytí a po dni plném zážitků podpoří spokojený spánek vašeho miminka. Kaše je vhodná při zavádění lepku do stravy dítěte a navíc neobsahuje žádný přidaný cukr. Má jemnou strukturu a lahodnou přirozenou chuť. bez přídavku cukrů – obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry, nedoslazováno ani ovocnými koncentráty. Mléčná kaše je vyrobená z prospěšných látek a surovin: vápník* – přispívá k vývoji kostí jód – přispívá k správné funkci štítné žlázy železo – přispívá k vývoji poznávacích funkcí, podporuje tvorbu červených krvinek vitamín A* – přispívá ke správné funkci imunitního systému vitamín C – podporuje vstřebávání železa vitamín B1* – podporuje správnou funkci energetického metabolismu omega-3 (ALA – kyselina alfa-linolenová) – mastné kyseliny – podporují rozvoj mozku a nervových buněk lahodné BIO ovoce, které zrálo tak dlouho, jak potřebovalo, aby bylo přirozeně sladké a šťavnaté kvalitní BIO obiloviny – obiloviny jsou důležitou složkou vyvážené stravy – vnější vrstvy obilovin jsou bohaté na vitamíny a další živiny snadná příprava – obsahuje cca 5 porcí Složení: MLÉČNÁ syrovátka*, celozrnná OVESNÁ mouka* 14 %, celozrnná PŠENIČNÁ mouka* 13 %, sušené odtučněné MLÉKO* 13 %, jablečné pyré* 13 %, rostlinné oleje* (slunečnicový*, řepkový*), PŠENIČNÁ krupice* 8 %, jablečný extrakt, uhličitan vápenatý, kys. L-askorbová, L-askorbyl palmitát (vitamín C), difosforečnan železitý, DL-alpha tokoferyl acetát (vitamín E), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, cholekalciferol (vitamín D). Vztahuje se k sušenému stavu. Pozn.: Obsahuje lepek. z ekologického zemědělství – ekologická produkce EU mimo EU

Srovnání cen 4x HiPP BIO Kaše mléčná na dobrou noc ovesná-jablečná od 8.měsíce, 250g

702 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
109 Kč
702.00 702.00 1

Podobné zboží

Rýžová kaše jablko a skořice Emco vás skvěle zasytí. Dejte si ji na snídani nebo na svačinu. Díky obsahu komplexních sacharidů zažene pocit hladu na delší dobu.
od 45 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Rýžová kaše s čokoládou a kokosem Emco vás skvěle zasytí. Dejte si ji na snídani nebo na svačinu. Obsahuje komplexní sacharidy, které zaženou pocit hladu na delší dobu.
od 45 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Super kaše od Emco se dvěma druhy čokolády a vysokým obsahem vlákniny skvěle chutná a výborně vás zasytí. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukr. Snadná příprava.
od 45 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Ovesná tyčinka s kokosem a višněmi, která díky svému vysokému podílu vloček plně zasytí a doplní energii během dne.
od 35 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max