LEANO.cz
3x HiPP BIO První Pastinák, od uk. 4.-6. měsíce, 125 g

3x HiPP BIO První Pastinák, od uk. 4.-6. měsíce, 125 g

Cena 93
  • Doručení domů/poštovné 109 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  • Dostupnost: skladem

V období mezi ukončeným 4. až 6. měsícem začínáme přikrmovat. Nejvhodnější je začít zeleninou. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte. Když jde o děti, záleží na kvalitě každé lžičky. My v HiPPu to víme, a proto se držíme pevných zásad: Vybíráme zeleninu nejvyšší možné kvality. Zásadně nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva. Zeleninu necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby byla chutná a výživná. Zpracováváme ji šetrně, aby si uchovala důležité živiny a vitamíny. Bez přídavku soli – obsah soli je daný obsahem sodíku. Bez přídavku mléčné složky. Bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu – dle zákona. Bez lepku. Složení: Pastinák* 70 %, voda. Bez lepku. *z ekologického zemědělství

Srovnání cen 3x HiPP BIO První Pastinák, od uk. 4.-6. měsíce, 125 g

93 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
109 Kč
93.00 93.00 1

Podobné zboží

To nejlepší pro Vaše dítě. HIPP MENU BIO Zelenina s krůtím masem. Maso v těchto pokrmech je jemné, snadno stravitelné a velikost porcí odpovídá potřebám dítěte.
od 59 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
BABYBIO pastinák s hráškem a farmářskou kachnou 260g Masozeleninový příkrm pastinák s hráškem a farmářskou kachnou vhodný pro děti od ukončeného 15. měsíce. Připraveno v páře. Bez přidané soli, zahušťovadel, mléka a lepku. Produkt ekologického zemědělství.
od 79 Kč
Nejlevněji
Feedo
Feedo