Zuccari

Unikátní doplněk stravy Fisiodiur Start-Up, jehož receptura obsahuje vybrané výtažky rostlin, které mají antioxidační a diuretické vlastnosti, bojují s celulitidou, únavou a stresem a mají příznivý vliv na vyprazdňování.
od 425 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
SUPER FRULLATO je doplněk stravy dodávající vitaminy a minerály, které pocházejí z ovoce. Každý sáček obsahuje 12 vitaminů a 10 minerálů. Prášek v sáčku je určen pro přípravu výborného mléčného ovocného koktejlu (také z rýžového nebo sojového mléka v případě intolerance laktózy).
od 249 Kč
Nejlevněji
DocSimon
DocSimon
Doplněk stravy SUPER ORANGE® 1000 obsahuje vitamin C přírodního původu z ovoce aceroly a šípkové růže. Každý sáček SUPER ORANGE® 1000, s příchutí čerstvě vymačkané šťávy z pomeranče, dodává 1000 mg vitaminu C. Přípravek je obohacen o zinek a výjimečnou složku TR3chinacea®, která obsahuje 3 druhy třapatky: nachovou, bledou a úzkolistou.
od 269 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Trápí vás pocit těžkých nohou? Tento problém je způsoben špatným prouděním krve. Přeslička rolní – podporuje normální činnost jater, funkce močové soustavy a vylučování, a tak pomáhá odvádět z těla přebytečnou vodu. Podporuje pružnost cév a normální činnost kardiovaskulárního systému. Brusnice borůvka – podporuje trávení. Ostropestřec mariánský – podporuje trávení a jaterní funkce, působí jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Vinná réva – podporuje normální činnost cévní soustavy, má antioxidační účinky. Složení: Koncentrát džusu z plodů datlovníku pravého, extrakty z nadzemních částí přesličky rolní, síran hořečnatý, regulátory kyselosti ve formě laktátu sodného a kyseliny mléčné, pryskyřice z akácie senegalské a akácie egyptské, extrakty z plodů brusnice borůvky, extrakty z ostropestřce mariánského, extrakty z plodů ačokčy, extrakty z listů červené vinné révy, extrakty z listů a květů pelyňku černobýlu. Dávkování: Před použitím dobře protřepejte, ...
od 259 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max