LEANO.cz
> Všechny značky > Urea

Urea

Nalezených produktů: 5
Sebamed Urea 10% Regenerační krém na nohy 100ml
Regenerační krém na nohy s 10% ureou poskytuje rychlou úlevu od všech příznaků suché pokožky. Vysoce koncentrovaná močovina intenzivně hydratuje a změkčuje. Rovněž zmírňuje svědění, pálení i pocit napjaté kůže. Panthenol tiší podráždění a podporuje regeneraci. Komplexy přírodních olejů a laktát obnovují rovnováhu lipidů. 
Cena: 217 Kč
Sebamed Urea 10% Regenerační mléko 200ml
SEBAMED Regenerační mléko – 10% Urea je určeno pro velmi suchou, diabetickou pokožku a pokožku s atopickým ekzémem. Regeneruje funkční rovnováhu pleti, zklidňuje pnutí a akutní svědění.
Cena: 237 Kč
Sebamed Urea 5% Zklidňující krém na obličej 50ml
Zklidňující krém na obličej s 5% ureou přináší okamžitou pomoc velmi suché pokožce. Močovina zmírňuje svědění, pálení i pocit napjaté kůže. Dochází k okamžité hydrataci. Panthenol tiší podráždění a podporuje regeneraci, bisabol zklidňuje a alantoin zjemňuje a vyhlazuje pleť.
Cena: 266 Kč
Sebamed Urea 5% Zklidňující krém na ruce 75ml
Zklidňující krém na ruce s 5% ureou poskytuje rychlou úlevu od všech příznaků suché pokožky. Močovina zmírňuje svědění, pálení i pocit napjaté kůže. Dochází k okamžité hydrataci. Panthenol utiší podráždění a podporuje regeneraci, bisabol zklidňuje a alantoin pleť zjemní a vyhladí, komplex avokádového a olivového oleje obnoví rovnováhu lipidů. 
Cena: 217 Kč
SEBAMED Urea 5% Zklidňující šampon 200ml
SEBAMED Zklidňující šampon 5 % Urea 200 ml - Pro suché vlasy a suchou, svědící pokožku. Poskytuje okamžitou úlevu, zmírňuje svědění, příznaky velmi suché pleti a zabraňuje zhoršování stavu pokožky.
Cena: 225 Kč