LEANO.cz
> Všechny značky > TENSOVAL

TENSOVAL

Nalezených produktů: 15
Tensoval® comfort Family - 2 manžety
Měřič krevního tlaku s dvojitou pamětí. Přesné a spolehlivé měření, velký přehledný displej, ovládání jedním dotekem. Balení obsahuje 2 manžety (standardní Medium + velká Large).
Cena: 1 479 Kč
Tensoval® duo control + GS Condro ZDARMA
Jediný na trhu s technologií Duo Sensor, která měří stejně přesně jako rtuťový tlakoměr.   
Cena: 1 789 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Comfort + adaptér
Tlakoměr má klinicky ověřenou přesnost měření, pažní tlakoměr pro přesné a spolehlivé měření, velký přehledný displej, jednoduché ovládání jedním dotekem, paměť pro 2 x 30 měření, výpočet průměru všech naměřených hodnot. Šířka manžety: 22–32 cm. Výborné výsledky v nezávislém spotřebitelském testu kvality.
Cena: 1 499 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Comfort Class.univ.manžeta
Tonometr pro spolehlivý přehled o hodnotách krevního tlaku se zárukou rychlého a přesného měření. S univerzální manžetou 22 - 42 cm.
Cena: 999 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Comfort Dárkové balení
Moderní plně automatický digitální tonometr pro měření krevního tlaku na paži s manžetami 22 - 32 a 32 - 42 cm. Přesné spolehlivé měření, velký displej, jednoduché ovládání, paměť pro měření. S adaptérem zdarma.
Cena: 1 678 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Comfort Large + adaptér
Plně automatický pažní tlakoměr Tensoval comfort je určen pacientům, kteří potřebují mít spolehlivý přehled o hodnotách svého krevního tlaku a mít k dispozici rychlé a přesné měření. Dokáže změřit krevní tlak i v případě mírné srdeční arytmie.
Cena: 1 489 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Comfort Large náhr.manžeta
Manžeta TENSOVAL Comfort Large. Náhradní manžeta k tonometru Tensoval DUO COMFORT. Velikost L: obvod paže 32–42 cm
Cena: 374 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Comfort náhr.tv.manž.22-32
Manžeta Tensoval Comfort 22 - 23cm k měření tlaku - náhradní manžeta k tonometru Tensoval Comfort pro obvod paže 22 - 23 cm. Tvarovaná.
Cena: 386 Kč
Tonometr digi.Tensoval comfort s manžetou 22-32cm
Tonometr digitálně Tensoval comfort klinicky ověřená přesnost měření. Pažní tlakoměr pro přesné a spolehlivé měření. Velký přehledný displej. Jednoduché ovládání jedním dotekem. Paměť pro 2 x 30 měření. Výpočet průměru všech naměřených hodnot. Volitelná šířka manžety (22 - 32 cm nebo 32 - 42 cm). Výborné výsledky v nezávislém spotřebitelském testu kvality.  
Cena: 1 299 Kč
Tonometr digi.Tensoval Comfort s manžetou 32-42cm
Tonometr digitálně Tensoval comfort klinicky ověřená přesnost měření. Pažní tlakoměr pro přesné a spolehlivé měření. Velký přehledný displej. Jednoduché ovládání jedním dotekem. Paměť pro 2 x 30 měření. Výpočet průměru všech naměřených hodnot. Volitelná šířka manžety (22 - 32 cm nebo 32 - 42 cm). Výborné výsledky v nezávislém spotřebitelském testu kvality.  
Cena: 1 359 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL DC II manž.náhr.tv.22-32cm
Manžeta TENSOVAL DUO CONTROL II 22-32 cm. Tvarovaná manžeta k tonometru Tensoval DUO CONTROL II pro obvod paže 22-32 cm.
Cena: 386 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL DC II náhr.manžeta 22-32cm
Náhradní manžeta k tonometru Tensoval DUO CONTROL II pro obvod paže 22-32 cm.    
Cena: 374 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Duo Control + adaptér
Plně automatický pažní tlakoměr Tensoval duo control je určen pacientům, kteří chtějí mít zcela přesné výsledky krevního tlaku, stejné jako při měření v ordinaci lékaře. Tlakoměr měří systolický i diastolický krevní tlak včetně tepové frekvence.Přesnost měření byla klinicky ověřena.
Cena: 1 849 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Duo Control Family
Tensoval duo control je pažní tlakoměr nové generace, který měří stejně přesně jako rtuťový tlakoměr. Je určen pacientům, kteří chtějí mít zcela přesné výsledky krevního tlaku, stejné jako při měření v ordinaci lékaře. Manžeta pro obvod paže 22-32 cm + manžeta 32-42 cm zdarma.    
Cena: 1 899 Kč
Tonometr digi.TENSOVAL Duo Control II
Tensoval duo control je pažní tlakoměr nové generace, který měří stejně přesně jako rtuťový tlakoměr.    
Cena: 1 849 Kč